Technik plynárenstva v príprave - projektový manažér realizácie investícií

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 750 EUR/mesiacod 1300 € (absolvent VŠ 1150 €) + variabilná zložka 25% + ďalšie benefity. Priemerná mesačná mzda cca 1750 na prvý rok. Od 1.2.2023 zvýšenie. Kalkulačka: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte link do prehliadača).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nového technika plynárenstva v príprave prijímame s víziou vychovať projektového manažéra realizácie investícií (technický dozor investora) pre sekciu investícií, kde sa bude venovať nasledovným oblastiam:
Vykonávať prípravu a realizáciu pridelených investičných projektov v súlade s platnou legislatívou;
vypracovávať podklady pre výber zhotoviteľa;
kontrolovať kvalitu realizovaných prác, náklady projektov;
koordinovať proces odovzdania a prevzatie ukončeného projektu a jeho zaradenia do aktív spoločnosti;
vykonávať činnosť stavebného dozoru;
zastupovať spoločnosť pri rokovaniach s orgánmi štátnej správy.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Pracovná doba od pondelka do piatka.
Flexibilný pracovný čas.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
5 dní voľna navyše
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevok 500 € na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...
Ročná odmena (13. plat)
Parkovacie miesto v mieste práce
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz ročne nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Finančný príspevok na stravu 4,10 € /deň netto
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Informáciu o výsledku výberového konania budeme zasielať všetkým uchádzačom až po ukončení výberového procesu.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Zameranie: technické (predpoklad získania odbornej spôsobilosti SKSI pre výkon činnosti v rozsahu stavebný dozor)
znalosť stavebného zákona výhodou
PC zručnosti:
Microsoft Word – skúsený užívateľ
Microsoft Excel – skúsený užívateľ
Microsoft PowerPoint – skúsený užívateľ
SAP výhodou
Vodičský preukaz: sk. B podmienkou
Osobnostné požiadavky:
zodpovedný prístup k úlohám,
komunikačné schopnosti,
iniciatívnosť a vysoké pracovné nasadenie,
vysoká miera samostatnosti.

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4432867  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac