Mechanik merania a telemetrie

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
1.11.2022
1 000 - 1 300 EUR/mesiac1000 € + variabilná zložka mzdy 20% vyplácaná mesačne + príplatky za pohotovosti a nadčasy. Priemerná mesačná mzda bez príplatkov je cca 1300 €. Okrem toho bude novému zamestnancovi počas prvého roka vyplatený nástupný bonus 1000 € v 3. splátkach. Bližšie informácie si môžete pozrieť pomocou našej on-line kalkulačky: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce na tejto pozícii bude:

- Vykonávať montáž, demontáž a výmenu plynomerov, elektronických prepočítavačov a ostatných prvkov meracích a telemetrických systémov (MTS) u odberateľov (OM) a v technologických objektoch spoločnosti (TO) v rámci pôsobnosti strediska;
- Vykonávať funkčné skúšky MTS;
- Vykonávať nastavenie parametrov MTS podľa aktuálnej potreby;
- Vykonávať odpočet meradiel a zber údajov z elektronických prepočítavačov;
- Vykonávať prerušenie a obnovenie dodávky zemného plynu na OM podľa požiadaviek dodávateľa plynu;
- Vykonávať preverenie poruchových stavov MTS, diagnostikovať ich príčiny a vykonávať opravy, ktoré nevyžadujú demontáž zariadenia;
- Vykonávať údržbu a kontroly MTS;
- Zadávať dáta súvisiace s vykonávanými činnosťami do informačných systémov;
- Asistovať odbornému pracovníkovi alebo pracovníkovi inšpekčného orgánu pri vykonávaní prehliadok a skúšok MTS a na mieste odstraňovať zistené drobné závady;
- Vyhotovovať predpísané záznamy o vykonaných činnostiach.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.
Práca od pondelka do piatka od 7.00 do 15.00.
Finančný príspevok na stravu 4,10 EUR na deň a nápojové lístky v hodnote 0,66 € na deň)
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov plynúcich z Kolektívnej zmluvy, napr.:
- cieľová odmena (13. plat)
- kafetéria benefitov – finančný príspevok 500 € pre zamestnancov využiteľný na rôzne účely
- príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
- odmeny pri pracovných jubileách
- 5 dní voľna nad rámec zákonníka práce
- nadštandardná zdravotná prehliadka každý rok a iné

Pravidelne organizujeme firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. vianočný večierok, športový deň).

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.

Vybraných kandidátov budeme pozývať na osobný pohovor. Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom po ukončení výberového konania. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnik

Počet rokov praxe

2

Pracovná pozícia si vyžaduje:
- zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť pri riešení pracovných úloh
- spôsobilosť na činnosť na VTZ elektrickom v zmysle vyhl. č. 508/2009 Z.z. § 22 - samostatný elektrotechnik
- vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič)

Výhodou pre uchádzača je:
- prax na podobnej pozícii
- spôsobilosť na opravu VTZ plynového v zmysle vyhl. č. 508/2009 Z.z. § 18 bod 2 d/ (skupina A)
- znalosť obsluhy a údržby detekčných prístrojov na meranie koncentrácie zemného plynu
- znalosť legislatívy z oblasti bezpečnosti technických zariadení, BOZP a PO
- znalosť metrologickej legislatívy

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4431361  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac