Skladník

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.8.2022
820 - 1 100 EUR/mesiacod 820 € + variabilná zložka mzdy 20% vyplácaná mesačne. Priemerná mesačná mzda je cca 1100 €. Bližšie informácie si môžete pozrieť pomocou našej on-line kalkulačky: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Počas pracovného dňa na Vás budú čakať nasledovné úlohy a fyzické činnosti:

- príjem a výdaj dodaných tovarov a materiálov rôznych druhov, kde budete zodpovedať za odsúhlasenie množstva a kompletnosti dodávky;
- príjem, uskladnenie, triedenie a výdaj plynomerov (nových aj v používaní);
- výdaj materiálov na základe zákazníckych požiadaviek, objednávok preskladnenia a vytvorených rezervácií, vrátane prípravy, triedenia, balenia a výstupnej expedície k interným zákazníkom, resp. k prepravcovi;
- všetky pohyby tovarov, materiálov a plynomerov budete evidovať v systéme SAP
- budete sa starať o riadne a správne uskladnenie dodaných materiálov s dôrazom na zachovanie funkčných a kvalitatívnych vlastností uskladneného materiálu počas celej doby jeho skladovania;
- budete realizovať v stanovenom rozsahu kvalitatívnu kontrolu dodaných materiálov v záujme dodržania prijatých pravidiel procesu riadenia kvality;
- všetky manipulačné práce s materiálom budete realizovať s využitím manipulačnej a mechanizačnej techniky v rozsahu odbornej spôsobilosti;
- budete sa spolupodieľať na inventarizácii zverených materiálových zásob a tovarov v súlade s platnými internými predpismi a legislatívou;

Za zverené materiálové zásoby a tovary budete zodpovedať v rozsahu uzavretej Dohody o hmotnej zodpovednosti na základe výsledkov realizovanej inventarizácie.

Ponúkame Vám:
- zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
- prácu od pondelka do piatka od 7.00 do 15.00 hod.
- stravné vo forme finančného príspevku 4,10 €/deň
- pestrý výber zamestnaneckých výhod a benefitov

Pre Váš spokojnejší život máme pripravené napr. tieto benefity:
- cieľovú odmenu (13. plat);
- kafetériu benefitov = finančný príspevok využiteľný na rôzne účely;
- príspevok na športové aktivity
- Multisport karta
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (tzv. 3. pilier);
- príspevok pri narodení dieťaťa;
- 5 dní zdravotného voľna a ďalšie voľná nad rámec Zákonníka práce;
- možnosť absolvovať komplexnú nadštandardnú lekársku prehliadku
- oceňujeme aj pravidelných darcov krvi;

Pre našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov pravidelne organizujeme firemné akcie - vianočný večierok a letný športový deň.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor v druhej polovici septembra.
Odpoveď z výberového konania pošleme všetkým uchádzačom až po uzavretí výberového konania.

Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika, strojárstvo, logistika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľkou výhodou bude, ak máte:
- prax na podobnej pozícii
- oprávnenie na VZV
- spôsobilosť na viazanie bremien
- spôsobilosť na prácu s jedmi a inými látkami škodlivými zdraviu

Hľadáme niekoho, kto je prozákaznícky orientovaný, zodpovedný a spoľahlivý.

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4357555  Dátum zverejnenia: 17.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac