Technik BOZP a PO

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2021
1 100 EUR/mesiac1100 € (podľa skúseností kandidáta) + variabilná zložka 20 % + ďalšie benefity. Kalkulačka: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte link do prehliadača).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolovať dodržiavanie požiadaviek BOZP a ochrany pred požiarmi a ochrany a podpory zdravia;
vypracovávať a udržiavať prevádzkovú dokumentáciu z oblasti BOZP a ochrany pred požiarmi a ochrany a podpory zdravia;
viesť evidenciu z oblasti BOZP a ochrany pred požiarmi a ochrany a podpory zdravia;
usmerňovať činnosť ostatných útvarov v oblasti BOZP, ochrany pred požiarmi a ochrany a podpory zdravia;
kontrolovať výkon činnosti dodávateľských organizácií v oblasti BOZP, ochrany pred požiarmi a ochrany a podpory zdravia;
vykonávať odbornú prípravu zamestnancov;
vyšetrovať pracovné úrazy;
plniť oznamovaciu a ohlasovaciu povinnosť v oblasti BOZP, ochrany pred požiarmi a ochrany a podpory zdravia;
analyzovať riziká a zabezpečovať s tým súvisiaci proces riadenia OOPP v zmysle platnej legislatívy.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Flexibilný pracovný čas.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu - odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách a rozvojové programy pre zamestnancov.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
- 5 dní voľna nad rámec zákonníka práce
- priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
- Kafetéria benefitov – príspevok na rôzne účely (napr. na podporu bývania/ zdravia, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, aktivity detí zamestnancov, školné ...)
- 13. plat (cieľová odmena)
- príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
- príspevok pri pracovných jubileách
- raz ročne nadštandardná zdravotná prehliadka
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry).

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Informáciu o výsledku výberového konania budeme zasielať všetkým uchádzačom až po ukončení všetkých kôl výberového procesu.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (oblasť BOZP, PO výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP R/3 - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené VŠ vzdelania II. stupňa s technickým zameraním (oblasť BOZP, PO výhodou),
prax na podobnej pozícii výhodou,
znalosť legislatívy z danej oblasti podmienkou,
oprávnenie na činnosť technika BOZP a PO podmienkou,
komunikačné a prezentačné zručnosti,
ochota učiť sa,
ochota cestovať,
samostatnosť.

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4053746  Dátum zverejnenia: 29.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac