Prevádzkový montér plynovodov - potrubné systémy

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.11.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- vykonávať bežnú údržbu zverených strojov a zariadení;
- vykonávať práce pri napájaní a odpájaní odberateľov a výmeny plynomerov z dôvodu úradného overenia;
- vykonávať práce súvisiace s lokalizáciou únikov plynu na potrubných systémoch;
- vykonávať práce súvisiace s preventívnou a korektívnou údržbou na potrubných systémoch v zmysle platných legislatívnych noriem a internej riadiacej dokumentácie
- vykonávať práce súvisiace s činnosťou pri lokalizácii a zabezpečovaní únikov plynu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950 € brutto + variabilná zložka 20% (mesačne) + 13. plat + príplatky za nadčasy a pohotovosti + ďalšie benefity. Kalkulačka: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača).

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Nástupný bonus pre nového zamestnanca 1.000 € vyplatený v 3 častiach v priebehu roka.
Pracovná doba od pondelka do piatka od 7.00 do 15.00 hod.
Calio stravovacia karta (stravné 5,10 € na deň + nápojový lístok 0,66 €)
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov:
- dovolenka, sick days a voľná nad rámec zákonníka práce
- priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
- 13. plat (cieľová odmena)
- kafetéria benefitov – príspevok na rôzne účely (napr. na podporu bývania, dovolenku, na aktivity detí zamestnancov, školné, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...)
- príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
- raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka
- odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Preplácanie cestovných nákladov kandidátom cestujúcim zo vzdialenosti nad 50km /1 smer.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom až po ukončení výberového konania.
Za prejavený záujem a pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a samostatnosť.
Vodičský preukaz sk. B je nutnou podmienkou.
Práca sa vykonáva v teréne.
Po zaškolení a nadobudnutí samostatnosti pri riešení úloh zaradenie do pracovnej pohotovosti. (bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore)

Nasledujúce požiadavky sú výhodou:
- spôsobilosť vykonávať práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou;
- spôsobilosť na obsluhu a údržbu vyhradeného technického zariadenia plynového v zmysle platnej legislatívy, znižovanie tlaku plynu s vstupným pretlakom do 0,4 Mpa;
- spôsobilosť na obsluhu a údržbu vyhradeného technického zariadenia plynového v zmysle platnej legislatívy, rozvod plynov s pretlakom plynu nad 0,4 MPa vrátane plynovodov a prípojok z nekovových materiálov;
- ovládanie obsluhy a údržby detekčných prístrojov na meranie koncentrácie zemného plynu;
- spôsobilosť obsluhovať a vykonávať údržbu guľových uzáverov potrubných systémov;
- spôsobilosť vykonávať prácu izolatéra pri montáži, opravách a údržbe zariadení PZ;

Spoločnosť SPP - distribúcia, a. s., je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje zemný plyn od 26 dodávateľov do viac ako 1,5 milióna odberných miest v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP - distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Vzhľadom na ekologickú šetrnosť zemného plynu, ako komodity, ktorá neprodukuje prachové častice vytvárajúce smog, spoločnosť SPP - distribúcia svojou činnosťou významne prispieva k zlepšovaniu kvality ovzdušia a znižovaniu výskytu respiračných ochorení na Slovensku. Spoločnosť SPP - distribúcia sa zároveň priamo venuje osvete v oblasti zlepšovania kvality ovzdušia prostredníctvom kampane ZEMNÝ PLYN JE 3E, ktorej hlavným posolstvom je informovať o výhodách vykurovania zemným plynom. V súčasnosti je zemný plyn finančne najdostupnejším ekologickým zdrojom vykurovania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Licherová
E-mail: poslať životopis
ID: 3782328   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 € brutto + variabilná zložka 20% (mesačne) + 13. plat + príplatky za nadčasy a pohotovosti + ďalšie benefity. Kalkulačka: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača).