Platený absolventský program - špecialista údržby

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2019
1000 € brutto + 25% variabilná zložka vyplácaná štvrťročne + ďalšie benefity. Kalkulačka odmeňovania: http://www.spp-distribucia.sk/sk_kariera/sk_kalkulacka-odmenovania/1000-20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš naštartovať svoju kariéru v jednej z najúspešnejších energetických spoločností s celoslovenskou pôsobnosťou?
Chceš sa stať účastníkom programu graduate?
Si čerstvým alebo minuloročným absolventom technickej VŠ so zameraním na energetiku, stavebníctvo alebo strojárenstvo?

Chceš spoznať našu spoločnosť prostredníctvom zaujímavých pracovných rotácií?
Chceš úzko spolupracovať s najväčšími odborníkmi v plynárenstve?
Rád/a pracuješ na rozvojových/analytických úlohách?
Ak si odpovedal/a áno na väčšinu z otázok, pošli nám svoj životopis!
Veľmi radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore, kde Ti priblížime absolventský program u nás.
Adaptačný proces pri nástupe do prvého zamestnania môže byť náročný, preto budeš mať počas prvého roka prideleného mentora a absolvuješ množstvo rozvojových aktivít zameraných na rozvoj profesijných a individuálnych spôsobilostí, ktoré ti pomôžu naštartovať kariéru u nás. Naša firma pôsobí na celom území Slovenska, spoznáš množstvo nových kolegov, ktorí ti radi predstavia oblasti, v ktorých pôsobia. V rámci programu sa oboznámiš s fungovaním SPP-D, uvidíš na čom pracujú ľudia v office a rovnako naše aktivity v teréne pri údržbe a opravách plynárenských zariadení a pri kontakte so zákazníkmi. Vieme, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, pripravíme Ti ukážku používaných technológií na distribučnej sieti.

Základné informácie o programe:
Názov pracovného miesta: Graduate
Pracovisko: Bratislava
Termín nástupu: november 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer na dobu určitú 1 rok (v prípade spokojnosti predĺženie pracovného pomeru na dobu neurčitú).
Program graduate otvárame s víziou vychovať špecialistu pre sekciu údržby a merania.

Pri nástupe do nášho tímu sa počas prvého roka bude graduate venovať nasledovným oblastiam:
Analýzy dostupných dát, výkonov v informačných systémoch;
Business intelligence, interpretácia výsledkov, hľadanie efektívnych riešení, podpora rozhodovania;
Spracovanie reportov, sledovanie kľúčových ukazovateľov;
Sledovanie trendov v oblasti techniky a hľadanie nových riešení;
Návrhy riešení na zjednodušovanie administratívy;
Rozšírenie využitia interných kapacít;
Analýza možnosti Insourcingu činností realizovaných externými spoločnosťami (výstavba pripojovacích plynovodov, prepojové práce).

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Osobitný prístup v rámci adaptácie.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých
výhod a benefitov:
4 dni dovolenky navyše
Flexibilný pracovný čas
2 Sick days a voľná nad rámec zákonníka práce
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevky na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...
13. plat (cieľová odmena)
Parkovacie miesto v mieste práce
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách a rozvojové programy pre zamestnancov
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Dotované stravovanie v areály zamestnávateľa

Ak ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš požiadavky, pošli nám svoj životopis prostredníctvom portálu profesia.
Prilož aj motivačný list a napíš nám, prečo by si chcel pracovať v oblasti prevádzky v našej firme. Tešíme sa na teba na osobnom stretnutí!
Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - plynárenské, strojárenské, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie : vysokoškolské II. stupňa
Zameranie : plynárenské, strojárenské, stavebné
Znalosti:
anglický jazyk – pokročilá úroveň výhodou
PC zručnosti:
MS Windows – skúsený užívateľ
MS Office – skúsený užívateľ
Excel – pokročilá úroveň (funkcie, kontingenčné tabuľky...)
SAP - výhodou
Vodičský preukaz: sk. B
Osobnostné požiadavky:
schopnosť analyticky vyhodnotiť problém,
zodpovedný prístup k úlohám,
komunikačné a prezentačné schopnosti,
iniciatívnosť a vysoké pracovné nasadenie,
ochota neustále sa vzdelávať,
vysoký potenciál a ambícia ďalej sa rozvíjať.

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3740258  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € brutto + 25% variabilná zložka vyplácaná štvrťročne + ďalšie benefity. Kalkulačka odmeňovania: http://www.spp-distribucia.sk/sk_kariera/sk_kalkulacka-odmenovania/1000-20