Projektant - zastupovanie počas MD a RD

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
od 1000 € brutto + variabilná zložka 25% + ďalšie benefity. Kalkulačka: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávať predprojektovú a projektovú dokumentáciu stavieb plynárenských zariadení po stránke technickej, ekonomickej, prípadne architektonickej v zmysle platnej legislatívy, najnovších poznatkov a progresívnych technológií;
prerokovať a odsúhlasiť projektovú dokumentáciu so zainteresovanými zamestnancami a účastníkmi vo výstavbe;
koordinovať činnosť riešiteľského tímu projektantov.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Pracovná doba od pondelka do piatka.
Flexibilný pracovný čas.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
Dovolenka navyše
Sick days a voľná nad rámec zákonníka práce
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevky na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...
13. plat (cieľová odmena)
Parkovacie miesto v mieste práce
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Dotované stravovanie v areály zamestnávateľa.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Vzhľadom na blížiace sa sviatky budeme vybraných uchádzať pozývať na pohovor po 7.1.2019.
Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom po ukončení výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
MicroStation - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené VŠ vzdelanie - technické;
Stavebné (TZB výhodou) alebo strojnícke zameranie vzdelania je výhodou;
Prax v projekcii alebo v realizácii investičných projektov inžinierskych sietí je výhodou;
Spôsobilosť vykonávať činnosť vo výstavbe v rozsahu stavebný inžinier - autorizácia je výhodou;
AutoCAD alebo MicroStation podmienkou;
Komunikačné a organizačné zručnosti;
Samostatnosť;
Zodpovednosť.

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3562788  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € brutto + variabilná zložka 25% + ďalšie benefity. Kalkulačka: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača).