Tajomník/ čka predstavenstva a dozornej rady

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava, Nivy
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1150 € (podľa skúseností kandidáta) + variabilná zložka 20% + ďalšie benefity. Kalkulačka: http://www.spp-distribucia.sk/sk_kariera/sk_kalkulacka-odmenovania/1150-20 (skopírujte link do prehliadača).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovať proces plánovania činnosti a prípravy programov, zasadaní orgánov a vrcholového manažmentu spoločnosti a pracovných stretnutí;
komunikovať a spolupracovať s odbornými útvarmi s cieľom zabezpečiť administratívnu podporu vrátane manažmentu úloh;
viesť a vybavovať administratívnu agendu, poskytovať podporu generálnemu riaditeľovi a orgánom spoločnosti (vedenie, predstavenstvo, dozorná rada) a spolupracovať pri jej vybavovaní v rámci organizačnej jednotky;
pripravovať a kompletizovať podklady pre rokovania a pracovné porady.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
Dovolenka navyše
Flexibilný pracovný čas
Sick days a voľná nad rámec zákonníka práce
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevky na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...
13. plat (cieľová odmena)
Parkovacie miesto v mieste práce
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách a rozvojové programy pre zamestnancov
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Dotované stravovanie na pracovisku

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom prostredníctvom portálu Profesia.
Informáciu o výsledku výberového konania budeme zasielať všetkým uchádzačom až po ukončení všetkých kôl výberového procesu.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ukončené VŠ vzdelanie humanitného smeru;
prax 2 - 3 roky na pozícii asistentky top manažmentu vo veľkej spoločnosti;
anglický jazyk na pokročilej úrovni;
dobrý písomný prejav - gramatika, štylistika
reprezentatívne vystupovanie;
pokročilý užívateľ MS Office;
skúsenosť s prácou v SAPe výhodou;
organizačné schopnosti;
proklientská orientácia;
samostatnosť.

Spoločnosť SPP - distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava
ID: 3505004   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1150 € (podľa skúseností kandidáta) + variabilná zložka 20% + ďalšie benefity. Kalkulačka: http://www.spp-distribucia.sk/sk_kariera/sk_kalkulacka-odmenovania/1150-20 (skopírujte link do prehliadača).