Asistent/ ka - Administrátor/ ka lokálneho centra údržby - zastupovanie počas MD a RD

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Závodská cesta 26, Žilina
Termín nástupu
01.05.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Eviduje výzvy ku sprístupneniu meradiel
Komunikuje pri výkone činnosti so zamestnancami‚ nadriadeným a spolupracujúcimi útvarmi
Komunikuje s odberateľmi – vytýčenie sietí, montáž meradiel
Kontroluje kvalitu a úplnosť montážnych listov a inej evidencie
Organizuje, podľa pokynov vedúceho, porady a rokovania‚ vyhotovuje zápisy‚ eviduje a rozpisuje úlohy vyplývajúce z porád a došlých písomností
Spolupracuje s majstrom potrubných systémov pri plnení úloh (štandardov kvality)
Vedie pokladňu – drobný nákup
Vyhotovuje objednávky v SAPe na základe požiadaviek príslušných majstrov za celé lokálne centrum (LC)
Vykonáva, administratívnu a evidenčnú a archívnu agendu pre vedúceho LC v papierovej a v elektronickej podobe v zmysle Registratúrneho poriadku
Vykonáva evidencie‚ rôzne štatistiky pre potreby vedúceho LC a zodpovedá za ich aktualizáciu a archiváciu
Vykonáva evidenciu a archiváciu došlej a odoslanej pošty‚ dokumentácie v zmysle Registratúrneho poriadku
Vypracováva, vystavuje a eviduje všetky faktúry a objednávky v SAP-e za LC
Zabezpečuje a sleduje termíny na dodržiavanie štandardov kvality
Zodpovedá za kvalitu údajov nahratých do IT systémov
Zodpovedá za vyhotovovanie výkonových listov za celé LC

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
Dovolenka navyše
Flexibilný pracovný čas
Sick days a voľná nad rámec zákonníka práce
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevky na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...
13. plat (cieľová odmena)
Parkovacie miesto v mieste práce
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách a rozvojové programy pre zamestnancov
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz za dva roky nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Stravovacie poukážky v hodnote 4,50€

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Odpoveď z výberového konania pošleme všetkým uchádzačom po ukončení všetkých kôl výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 66 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické vedy

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - základy
Strojopis - pokročilý
Fakturácia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

SŠ vzdelanie s maturitou ekonomického, prípadne technického zamerania;
prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky;
skúsenosti z oblasti energetiky alebo príbuzného odvetvia veľkou výhodou;
znalosť energetickej legislatívy výhodou;
skúsený užívateľ MS Office;
výborné komunikačné a organizačné zručnosti;
zákaznícka orientácia;
proaktívny prístup;
samostatnosť.

Spoločnosť SPP - distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Backová Bellová
E-mail: poslať životopis
ID: 3308014   Dátum zverejnenia: 12.2.2018