Technik GIS

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Eviduje spracovanú dokumentáciu plynárenských (PZ) zariadení v digitálnej forme‚ požiadavky na aktualizáciu a riešenie nezhôd s cieľom archivácie;
Kontroluje digitálnu geodetickú dokumentáciu, spracováva a aktualizuje atribúty, väzby v systéme GIS, pripravuje zoznamy PZ v súlade s platnými predpismi;
Pripravuje mapové podklady plynárenských zariadení pre overenie nezhôd v teréne s cieľom zosúladenia digitálnych dát so skutočnosťou v teréne;
Realizuje integráciu údajov v GIS s údajmi iných informačných systémov;
Realizuje tvorbu, kontrolu, aktualizáciu údajov v GIS v súlade s platnými predpismi;
Realizuje zadávanie a aktualizáciu TM do SAP PM cez rozhranie GIS D SAP PM v súlade s platnými predpismi;
Realizuje zavedenie zmeny v údajoch a atribútoch do GIS D s cieľom udržania aktuálnej databázy;
Spracováva digitálne mapové podklady dokumentácie plynárenských zariadení v súlade s platnými predpismi;
Spracováva priestorové informácie spojené s údržbou‚ kontrolou, opravami a rekonštrukciami plynárenských zariadení v súlade s platnými predpismi;
Vypracováva evidencie a štatistiky v zmysle platnej legislatívy a interných predpisov podľa požiadaviek útvarov;
Vypracováva mapové podklady pre prevádzku a údržbu plynárenských zariadení podľa požiadaviek útvarov;
Vypracováva podklady z GIS pre tvorbu plánu údržby plynárenských zariadení a iné činnosti podľa požiadaviek útvarov.

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v jazyku slovenskom prostredníctvom portálu Profesia.
Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom po ukončení výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

- stredoškolské vzdelanie s maturitou v technickom odbore
- 3 roky praxe na podobnej pozícii
- skúsenosť s prácou v GIS (geografický informačný systém) podmienkou
- skúsenosť s prácou v SAP výhodou
- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3242322  Dátum zverejnenia: 21.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou