Projektový manažér realizácie investícií

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať činnosť stavebného dozoru/stavbyvedúceho;
Vypracovávať podklady pre výber zhotoviteľa;
Vykonávať prípravu a realizáciu pridelených investičných projektov v súlade s platnou legislatívou;
Riadiť činnosti a práce na pridelených investičných projektoch podľa harmonogramu stavby a ZoD;
Zodpovedať za materiálové, technologické a technické zabezpečenie pridelených stavieb
Viesť kompletnú dokumentáciu k prideleným projektom, vypĺňanie pravidelného reportingu;
Viesť kontrolné dni, kontrolovať kvalitu realizovaných prác a sledovať náklady projektov;
Spracovávať a kontrolovať súpisy prác a faktúr;
Zabezpečovať proces odovzdania a prevzatie ukončeného projektu a jeho zaradenia do aktív spoločnosti;
Zastupovať spoločnosť pri rokovaniach s orgánmi štátnej správy externými partnermi a zákazníkmi.

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku PROSTREDÍCTVOM portálu Profesia.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Odpoveď z výberového konania pošleme všetkým uchádzačom po ukončení všetkých kôl výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojnícke

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

VŠ vzdelanie stavebné/ strojnícke
2 roky praxe na podobnej pozícii
Skúsenosti so stavbou inžinierskych sietí výhodou
Osvedčenie SKSI na výkon činnosti stavebného dozoru resp. stavbyvedúceho - výhodou
Ovládanie SW ODIS/CENKROS – výhodou
AutoCad/Microstation – výhodou
SAP výhodou
Dynamická osobnosť
Skúsenosť s vedením ľudí a projektov výhodou
Samostatnosť
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
flexibilita

Spoločnosť SPP - distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Backová Bellová
E-mail: poslať životopis
ID: 3214181   Dátum zverejnenia: 13.10.2017