Platený absolventský program - špecialista/ tka protikoróznej ochrany

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať úspešným absolventom a získať zaujímavú prácu?
Hľadáme nového "graduate" do Košíc!
Vyštudoval si VŠ s technickým zameraním?
Brigádoval si počas školy alebo si bol na stáži v zahraničí?
Chceš naštartovať svoju kariéru v jednej z najúspešnejších energetických spoločností?
Chceš spoznať našu spoločnosť prostredníctvom zaujímavých rotácií?
Rád sa učíš a rozvíjaš?
Ak si odpovedal áno na väčšinu z otázok, pošli nám svoj životopis!
Veľmi radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore, kde Ti priblížime absolventský program u nás.
Základné informácie o programe:
Pracovné miesto: Graduate pre sekciu prevádzky siete a riadenia aktív
Pracovisko: Košice
Termín nástupu: 1.10.2017
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer na dobu určitú 1 rok (v prípade spokojnosti predĺženie pracovného pomeru na čas neurčitý)
Počas prvého roka budeš rotovať po všetkých sekciách spoločnosti a absolvuješ rozvojové školenia.

Program graduate otvárame s víziou vychovať špecialistu protikoróznej ochrany pre sekciu prevádzky siete a riadenia aktív, ktorý sa bude venovať nasledovným činnostiam:
- zber a následná analýza dát a informácií z odkopov oceľových plynovodov pri poruchách, odstraňovaní defektov a mimoriadnych udalostiach a návrh nápravných opatrení (rehabilitácia / rekonštrukcia potrubia);
- analýza informácií získaných počas preventívnych a diagnostických skúšok aktívnej protikoróznej ochrany a následný návrh úpravy nastavenia jej parametrov;
- participácia na výskumných úlohách odboru z oblasti zisťovania technického stavu oceľových potrubí.

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Informáciu o výsledku výberového konania budeme uchádzačom zasielať až po ukončení všetkých kôl výberového procesu a to najneskôr 30.9.2017.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - hutnícka, strojnícka, elektrotechnická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa technického smeru (hutnícka, strojnícka, elektrotechnická fakulta) - absolvent z 2017 alebo 2016
Skúsenosti alebo znalosti z oblasti protikoróznej ochrany výhodou
PC zručnosti:
Microsoft Word – skúsený užívateľ
Microsoft Excel – skúsený užívateľ
SAP výhodou
Zodpovedný prístup k úlohám
Analytické myslenie
Iniciatívnosť a vysoké pracovné nasadenie

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3163255  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci