Špecialista pre prevádzku

SPP CNG s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.11.2023 alebo dohodou
1 900 - 2 200 EUR/mesiacKolektívna zmluva s viacerými benefitmi - 13.,14. plat, cieľová odmena, dni voľna nad rámec dovolenky, príspevky na regeneráciu, príspevky zamestnávateľa do DDS a i. Výška základnej mzdy je veľmi závislá od kvalifikačných predpokladov a odborných skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za bezpečnú prevádzku plniacich staníc CNG, LNG v súlade s legislatívou a internými predpismi
- zodpovedá za evidenciu a aktualizáciu prevádzkovej dokumentácie, osvedčení, odborných kontrol, prehliadok a skúšok zariadení a technického personálu
- pripravuje podklady pre interné a externé kontroly prevádzky PS CNG a LNG, navrhuje opatrenia na odstránenie nedostatkov
- vykonáva posúdenie rizík pre účely rozhodnutí o opatreniach na zlepšenie BOZP, OPP, environment
- navrhuje inovačné, modernizačné a optimalizačné riešenia na zvýšenie energetickej a technickej efektívnosti prevádzok PS CNG a LNG
- koordinuje činnosť služieb externých dodávateľov
- pripravuje nákladový plán údržby prevádzky plniacich staníc CNG, LNG
- pripravuje materiály investičných a nákladových projektov
- zodpovedá za vystavovanie objednávok v SAP sa úseku prevádzky PS

- pružná pracovná doba
- získavanie nových vedomostí a zručností,
- odborný rast a vzdelávania hradené zamestnávateľom,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované je technické vzdelanie - strojárenstvo, energetika, chemický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik prevádzky - plynárenstvo, oblasť petrochémie, strojárenstvo

Počet rokov praxe

3

Praktické zručnosti z oblasti práce s vyhradenými technickými zariadeniami VTZ, čerpacími stanicami PHM a pod. výhodou, analytické myslenie, samostatnosť pri riešení úloh.

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkou plniacich staníc stlačeného zemného plynu (CNG), skvapalneného zemného plynu (LNG) a predajom alternatívneho motorového paliva CNG a LNG.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4592236  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac