Logo SportWell s.r.o.

Fyzioterapeut

SportWell s.r.o.

Miesto práce
Černyševského, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
15 - 25 EUR/hod.odmeny za dosiahnuté výsledky, príspevky na školenia, možnosť dohody pri živnosti, finálna mzda závisí od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riešenie problémov spojených s pasívnym resp. aktívnym pohybovým aparátom. Diagnostika, návrh terapie a samotná realizácia. V našom zariadení sa najčastejšie objavujú ortopedicko-traumatologickí a neurologickí pacienti. Fyzioterapeut je zodpovedný za priebeh rehabilitácie, edukáciu pacientov a vedenie dokumentácie.

variabilná pracovná doba
druh pracovného pomeru - podľa dohody
komplexnejšie zariadenie (fitness, fyzioterapia, ortopedicko-traumatologická klinika, diagnostika mri.)
spolupráca so súkromnou klinikou
mladý kolektív
možnosť využitia priestorov fitness centra

Informácie o výberovom konaní

Preferujeme uchádzača s praxou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Počet rokov praxe

2

Sportwell Bratislava predstavuje jedinečný koncept spolupráce odborníkov v oblasti lekásrtva, fyzioterapie, funkčného a kondičného tréningu založený na dôkladnej diagnostike pohybového aparátu s individuálnym prístupom ku každému klientovi a klientke. Zostavujeme pre nich terapie a tréningové plány pričom dbáme na výber metód, ktoré im pomáhajú dosiahnuť ich ciele a zároveň zohľadňujú ich zdravotný stav a špecifické potreby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Roman Anguš
Tel.: +421915333462
E-mail: poslať životopis
ID: 4805772  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.