Športový poradca - špecialista na outdoor a beh

Sportsware s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacbonusový systém odvíjajúci sa od dosiahnutej mesačnej tržby jednotlivca. Mesačne cca 0 - 350€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozitívny dojem a spokojnosť s nákupom je to, na čom nám záleží keď zákazník navštívi INTERSPORT. Preto náplňou práce športového poradcu v INTERSPORTe je sprostredkovať príjemný pocit, kvalifikované poradenstvo a radosť z nákupu.

Práca so širokým sortimentom športového tovaru, možnosť spoznať najnovšie trendy a technológie vo svete športu, zamestnanecké zľavy, príjemný kolektív.

Ponúkame pracovné miesto v NITRE v OC Mlyny. Životopis a prípadne aj motivačný list posielajte na adresu [email protected] . Oslovíme len tých uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Záujem o šport - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
schopnosť koncentrovať sa na určitú činnosť
úsmev

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré prinášajú šport ľuďom.
ID: 4164178  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac