Predavač/Pokladníčka

Sportsware s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacmesačne odmeny 0 - 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozitívny dojem a spokojnosť s nákupom je to, na čom nám záleží keď zákazník platí a odchádza z INTERSPORTu. Preto náplňou práce predavača a pokladníka v INTERSPORTe je sprostredkovať príjemný pocit a radosť z nákupu. Predavač pozná tovar aby ho vedel kvalifikovane ponúknuť. Práca pokladníka je práca s registračnou pokladňou, peniazmi a platobnými kartami.

Práca so širokým sortimentom športového tovaru, možnosť spoznať najnovšie trendy a technológie vo svete športu, zamestnanecké zľavy, príjemný kolektív.

Ponúkame pracovné miesto v NITRE v OC Mlyny. Životopis a prípadne aj motivačný list posielajte na adresu [email protected] . Oslovíme len tých uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Záujem o šport - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
schopnosť koncentrovať sa na určitú činnosť
úsmev

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré prinášajú šport ľuďom.

Rožňavská 12
821 04 Bratislava
ID: 3843893  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac