Vedúci Oddelenia

Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950€ + bonusy + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Povinnosti:
- Vedenie a dohliadanie na malý tím asistentov predaja
- Vedenie zásob vrátane inzercie a spracovávania príjmu zásob
- Maximalizovanie predaja prostredníctvom skvelých služieb zákazníkom
- Zabezpečovanie dodržiavania pravidiel spoločnosti, jej postupov a pokynov všetkými zamestnancami oddelenia
- Trénovanie členov tímu oddelenia na rozvoj ich schopností a poznatkov o produktoch
- Zabezpečovanie dosahovania KPI a cieľov zamestnancami oddelenia

- súťaživý plat
- 20% zamestnanecká zľava
- mesačný bonus závislý od výkonu až do 20% platu
- inventúrny bonus
- príležitosti na rozvoj
- kariérny postup

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj a obchod

- Dobré komunikačné schopnosti na vedenie tímu
- Dobré organizačné schopnosti so schopnosťou zvládať pracovnú záťaž a určovať priority úlohám zadaným vedením predajne
- Flexibilita ohľadom zmien vrátane práce večer a cez víkendy
- Schopnosť trénovať pre rozvoj osobného výkonu a výkonu oddelenia
- Oduševnené inšpirovanie a motivovanie iných
- Prístup zameraný na dosahovanie výsledkov a ambícií

SportsDirect patriaci do Frasers Group sa z malého anglického obchodu so športovými potrebami rozrástol na celosvetový reťazec maloobchodných predajní s bohatou ponukou športového a luxusného módneho tovaru rôznych značiek. Riadime sa pravidlom Risk je zisk. Snažíme sa neustále napredovať a prinášať zmeny do zabehnutého chodu maloobchodného predaja diverzifikáciou nášho portfólia a skvalitňovaním našich predajných priestorov. Nikdy nesedíme so založenými rukami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3418227  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950€ + bonusy + provízie