Pracovník technického zázemia plavárne – údržbár pre novootvorenú plaváreň

Športové zariadenia Petržalky, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava-Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie chodu pridelenej prevádzky – technické zázemie
- pravidelná údržba a kontrola na technickom zariadení a budove (interiér a exteriér) podľa plánu preventívnej činnosti údržby
- zabezpečenie bezodkladného riešenia technických problémov, opráv, drobných stavebných úprav alebo dodávateľa servisu
- zodpovedá za technický stav zverených zariadení a stará sa o pridelené náradie
- riešenie technických výpadkov
- vedenie záznamov a požadovanej evidencie v prevádzkovom denníku
- vykonávanie činnosti súvisiacich s nárazovými prácami
- dodržiava predpísané prevádzkové a technologické postupy údržby
- dodržiava pracovný poriadok, PO, BOZP a ďalšie vnútorné smernice spoločnosti

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte žiadosť a životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov ktorí spĺňajú zverejnené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- platný vodičský preukaz B – aktívny vodič
- skúsenosti v oblasti
- technické, logické, samostatné myslenie a manuálna zručnosť
- platné osvedčenia
- flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť Športové zariadenia Petržalky vznikla v súvislosti so zámerom petržalskej samosprávy realizovať výstavbu komunálnej plavárne ako aj za účelom správy a efektívneho využívania športovísk a športových plôch v mestskej časti.
ID: 2480105  Dátum zverejnenia: 17.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou