Administratívny pracovník

Športová akadémia Mateja Tótha, o.z.

Miesto práce
Trnavská cesta 37, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívne práce, komunikácia s klientom (e-mailová, telefonická), príprava podkladov pre účtovníctvo a mzdy podľa pokynov. Správa registračných informačných systémov podľa pokynov. Možnosť zapojiť do práce na marketingových a reklamných aktivitách.

Služobné vozidlo po dohode aj na súkromné účely, služobný telefón a služobný počítač. Jedenkrát ročne mávame zaujímavý teambuilding. Možnosť home office po dohode. Kávička a ďalšie občerstvenie. Výborný kolektív na nezaplatenie :-)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, manažment, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ak máte prax s účtovníctvom, veľmi Vám to pomôže

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľmi dôležitá je pre nás precíznosť, na tej si zakladáme.
Príjemné vystupovanie a komunikácie s klientom. Kultivovaný jazykový prejav a dobre ovládanie gramatiky.
Analytické schopnosti a schopnosť učiť sa nové veci. Schopnosť efektívne si organizovať pracovný čas a úlohy. Hľadáme človeka, ktorý bude samostatný a flexibilný. Očakávame finančnú a ekonomickú gramotnosť. Tvorivosť pri práci a schopnosť improvizovať.

Športová akadémia Mateja Tótha je najväčšia celonárodná organizácia, ktorá sa zaoberá všeobecnou športovou prípravou detí predškolského a mladšieho školského veku. Ročne prejde Akadémiou viac ako 2 000 detí. Akadémia spolupracuje s viacerými nadnárodnými spoločnosťami, štátnymi inštitúciami a celonárodnými záujmovými združeniami, vďaka tomu získavame množstvo skúseností, na nezaplatenie :)
Pridajte sa k nám, máme Vám čo ponúknuť po ľudskej aj pracovnej stránke.
Tešíme sa na Vás :)
ID: 4512334  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac