Obchodný manažér - konzultant

SportMind HDTS, s. r. o.

Mickiewiczova 2, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zvládnutie portfólia
- Budovanie postavenia spoločnosti (značky) na trhu
- Spolupráca na príprave prezentačných a reklamných aktivít spoločnosti
- Príprava cenových ponúk, zmlúv, prezentácií a potrebnej dokumentácie
- Komunikácia s potencionálnym zákazníkom

- Základný plat & prémie orientované na výkon
- Potenciál rastu
- Malý a dynamický tím
- Dobrá firemná atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- loajalita
- dôslednosť
- vítaná skúsenosť s predajom produktov a služieb v oblasti športu
- Skúsenosť s tvorbou prezentácií a ich realizáciou
- Obchodné zručnosti (komunikácia, vyjednávanie, asertivita, analytické a koncepčné myslenie)
- Časová flexibilita je nutnosť, pozícia si vyžaduje cestovanie za zákazníkmi.
Výhodou je, ak je uchádzač bývalý aktívny športovec.

Spoločnosť SportMind HDTS sa zaoberá poskytovaním služieb a produktov v oblasti mentálnej prípravy športovcov, so zameraním na hokejistov. Firma je súčasťou skupiny HDTS Group. Spoločnosť vytvorila vlastný systém mentálnej prípravy, ako súčasť individuálnej prípravy športovca (primárne hokejistu) a v tomto systéme pracuje aj s aplikáciou zahraničného SW, ktorý je patentovo chránený v USA. Má zaujímavé portfólio zákazníkov. Viac informácií na www.sportmindhdts.com a www.hdtsgroup.com.
ID: 3166190  Dátum zverejnenia: 26.9.2017