Odborný predajca v športovom obchode SkiDomivo

domivosport s.r.o.

Miesto práce
Levická 7, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
august-september
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900 EUR/mesiac850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Predaj a odborné poradenstvo
- Vystavenie a dopĺňanie tovaru
- Starostlivosť o zákazníka
- Pomocné servisné práce
- Udržiavanie čistoty na predajni

- priateľský kolektív a rodinné prostredie
- zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
- zamestnanecké zľavy
- požičanie výstroja zadarmo
- nedele, sviatky voľno
+ 2 mesiace plateného volna cez leto!!!!!
+ pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne

3,50€/hod NETTO
600€ v čistom/mesiac + obedy zadarmo
+ mesačné odmeny 200€ - december,január,február

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy nám posielajte na email: [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Pohovory: júl 2019

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne vystupovanie, orientácia na zákazníka, pokora, slušnosť, dôslednosť
- kladný vzťah športu

Ďalšie požiadavky:
Hľadáme pracovitého a učenlivého kolegu, ktorého baví šport a bude jeho práca zároveň koníčkom. Skúsenosti nie sú podmienkou. Práca je v príjemnom mladom kolektíve.

Ako špecializovaná lyžiarska predajňa s viac než dvanásťročnou tradíciou, ponúkame našim zákazníkom nielen slovenský a český e-shop, ale predovšetkým profesionálny a osobný prístup. Naše poslanie je zabezpečiť, aby nákup u nás bol pre zákazníkov nielen pohodlný, ale aj príjemný zážitok. S dôrazom na odborné poradenstvo a individuálnu obsluhu sa snažíme prekonať očakávania našich zákazníkov a poskytnúť im nezabudnuteľný nákupný zážitok. Ako rodinná firma si ceníme každého zákazníka a snažíme sa vytvoriť prostredie, kde sa každý cíti vítaný a oceňovaný. Navyše, pýšime sa jednou z najlepšie vybavených požičovní lyží a snowboardov na Slovensku, čo nám umožňuje poskytovať špičkové vybavenie pre všetky úrovne lyžiarov a snowboardistov. Naša požičovňa je zárukou kvality a širokého výberu, čím zabezpečujeme, že každý zákazník odíde s perfektne prispôsobeným vybavením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3696378  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 900 EUR/mesiac850