Reagujte bez životopisu

→ MANAŽÉR/KA PREDAJNE - SPORTISIMO - Bratislava - Danubia ←

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším cieľom je spokojný zákazník. Neustále rastieme, poď s nami rásť aj ty.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?

  • Viesť tím na predajni: od výberu, podpory zaškolenia, rozdeľovania a kontrolovania plnenia úloh, až po každodenný rozvoj a motiváciu. Nech sa vám všetkým dobre pracuje :)
  • Zodpovedať za hladký chod predajne a napĺňanie plánu predaja
  • Plniť obchodné ciele spoločnosti na svojej predajni
  • Spolu so svojim tímom zabezpečovať kvalitný zákaznický servis a zlepšovať zákaznícky zážitok
  • Skrátka celkovo viesť prevádzku a ľudí v nej

ČO OD TEBA OČAKÁVÁME?

  • Skúsenosť s vedením tímu a predajne je veľké plus
  • Radosť z budovania vzťahu so zákazníkmi a schopnosť pre to nadchnúť aj druhých
  • Orientácia na ľudí, schopnosť podať konštruktívnu spätnú väzbu, podporovať svoj tím v raste a spokojnosti v práci
  • Čísla a KPI´s sú pre teba partner v riadení, nie nutné zlo
  • Rozvahu a nadhľad pri riešení konfliktov
  • A tiež pozitívny vzťah k športu (aspoň ako divák :)

A ČO ZA TO?

  • Základná zložka mzdy (brutto) 1600 € + bonusy (obratové, inventúrne, za produktivitu) + príplatky za víkendy
  • Pitný režim na pracovisku (káva, čaj) zdarma
  • VIP zľava na tovar v Sportisime
  • Možnosť zariadiť si MultiSport kartu
  • Istota stabilného zamestnania
  • Kvalitné školiace programy
  • ...a mnohé ďalšie...

Sme popredný maloobchodný predajca zameraný na športové vybavenie, oblečenie a obuv pre všetky vekové kategórie. Na českom trhu pôsobíme už od roku 1999 a za túto dobu sme získali veľa spokojných zákazníkov. Na Slovensku máme k dnešnému dňu viac ako štyridsať predajní. Naše predajne nájdete taktiež v Bulharsku, v Rumunsku a v Maďarsku. Stále posúvame svoje hranice a momentálne ponúkame v rámci e-shopu naše produkty v bezmála tridsiatich štátoch Európskej únie.

Klikni na tlačidlo "POSLAT SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS" a pošli nám životopis

Bonusy/prémia
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.