Vedúci/a zmeny - SPORTISIMO - Bratislava - AUPARK

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Mzdové podmienky (brutto)
1 240 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším cieľom je spokojný zákazník. Naším mottom je život v pohybe. Neustále rastieme, poď s nami rásť aj Ty!

ČO ŤA ČAKÁ A NEMINIE?

• Zastupovanie manažéra predajne v dobe jeho neprítomnosti
• Spoluzodpovednosť za dobrý a pohodový chod predajne
• Organizácia práce, motivácia a rozvoj zamestnancov
• Zabezpečenie kvalitného zákazníckeho servisu (a aby si k nemu viedol aj kolegov)
• Práca na pokladni
• Príprava a dopĺňanie tovaru určeného na predaj

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

• Rád/a pracuješ s ľuďmi, teší ťa debata so zákazníkmi rovnako ako práca s kolegami
• Máš skúsenosti s vedením jednotlivcov alebo menšieho tímu
• Dokážeš si poradiť, aj keď zamestnancom niečo nejde hneď tak, ako očakávaš
• Vieš byť trpezlivý/á a k práci pristupuješ zodpovedne
• Si empatický/á a máš prirodzenú autoritu
• Máš pozitívny vzťah k číslam a obchodu
• Baví akýkoľvek šport (aspoň pasívne :)
• Vieš byť trpezlivý a k práci pristupuješ zodpovedne
• A keď niečo nevieš, si otvorený sa to s podporou naučiť!

ČO ZA TO:

• Mzda: Mesačná nástupná mzda (brutto) 1100 € + fixný príplatok 140€ + mesačný finančný bonus za plnenie plánu + ročný inventúrny bonus + príplatky za soboty a nedele

• VIP zľava na tovar v Sportisime (na všetko)
• Multisport karta za zvýhodnenú cenu
• Pitný režim na pracovisku (káva, čaj zdarma)
• Istota stabilného zamestnania
• Zľavy u partnerov
• Možnosť karierného rastu
• Kvalitné školiace programy
• ...a mnoho ďalšieho ...

Sme popredný maloobchodný predajca zameraný na športové vybavenie, oblečenie a obuv pre všetky vekové kategórie. Na českom trhu pôsobíme už od roku 1999 a za túto dobu sme získali veľa spokojných zákazníkov. Na Slovensku máme k dnešnému dňu viac ako päťdesiat predajní. Naše predajne nájdete taktiež v Bulharsku, v Rumunsku a v Maďarsku. Stále posúvame svoje hranice a momentálne ponúkame v rámci e-shopu naše produkty v bezmála tridsiatich štátoch Európskej únie.

Klikni na tlačidlo "POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS" a pošli nám životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.