→ ASISTENT/KA PREDAJA - SPORTISIMO - Trnava - S1 CENTER ←

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
S1 CENTER, Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
940 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším cieľom je spokojný zákazník. Naším mottom život v pohybe. Stále rastieme, poď s nami rásť aj ty!

ČO ŤA ČAKÁ A NEMINIE?

• Starostlivosť o predajňu, aby zákaznci našli to, čo potrebujú. Teda budeš vybaľovať tovar, dopĺňať ho a pripravovať na predaj
• Zodpovednosť za vybrané úkony na predajni v prípade neprítomnosti vedúceho zmeny
• Starostlivosť o zákazníkov - poradenstvo a predaj, nech sa u nás cítia dobre a radi sa k nám vracajú
• Poskytovanie poradenstva ohľadom technických parametrov športového vybavenia
• Práca v tíme s kolegami, ktorí ti postupne vysvetlia o každom úseku všetko dôležité.
• Ak niečo nevieš, radi ťa to naučíme, aby si sa časom cítil/a ako ryba vo vode.

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

• Rád pracuješ s ľuďmi a teší ťa debata so zákazníkmi
• Vieš prevziať zodpovednosť, rád/a sa naučíš niečo navyše
• Baví ťa akýkoľvek šport (aspoň pasívne :)
• Vieš byť trpezlivý a k práci pristupuješ korektne
• A keď niečo nevieš, si otvorený sa to s podporou naučiť!

ČO ZA TO?

• Mzda: Základná mzda (brutto) 910 € + 30 € mesačný fixný bonus + finančný bonus za splnenie plánu + príplatky za soboty/nedele
• VIP zľava na tovar v Sportisime (na všetko)
• Multisport karta za zvýhodnenú cenu
• Pitný režim na pracovisku (káva, čaj zdarma)
• Istota stabilného zamestnania
• Možnosť karierného rastu
• Kvalitné školiace programy
• ...a mnoho ďalšieho ...

Žiadnu reakciu nenecháme bez povšimnutia!

Klikni na tlačidlo „POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS“ a pošli nám pár slov o sebe!

Sme popredný maloobchodný predajca zameraný na športové vybavenie, oblečenie a obuv pre všetky vekové kategórie. Na českom trhu pôsobíme už od roku 1999 a za túto dobu sme získali veľa spokojných zákazníkov. Na Slovensku máme k dnešnému dňu viac ako päťdesiat predajní. Naše predajne nájdete taktiež v Maďarsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Stále posúvame svoje hranice a momentálne ponúkame v rámci e-shopu naše produkty v bezmála tridsiatich štátoch Európskej únie.

Bonusy/prémia
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.