Reagujte bez životopisu

Asistent/ka predaja SPORTISIMO– Martin - OC Tulip

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Martin
Mzdové podmienky (brutto)
880 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDEŠ ROBIŤ:

• Obsluhovať zákazníkov a poskytovať im poradenstvo
• Pripravovať a doplňovať tovar na predajňu
• Pracovať na pokladni

ČO ZA TO:

• Mzda (brutto) 880 €
• Zľavová karta na tovar v Sportisime
• Možnosť zariadiť si MultiSport kartu
• Istota stabilného zamestnania
• Možnosť karierného rastu
• Kvalitné školiace programy

Sme popredný maloobchodný predajca zameraný na športové vybavenie, oblečenie a obuv pre všetky vekové kategórie. Na českom trhu pôsobíme už od roku 1999 a za túto dobu sme získali veľa spokojných zákazníkov. Na Slovensku máme k dnešnému dňu viac ako päťdesiat predajní. Naše predajne nájdete taktiež v Maďarsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Stále posúvame svoje hranice a momentálne ponúkame v rámci e-shopu naše produkty v bezmála tridsiatich štátoch Európskej únie.

Žiadnu reakciu nenecháme bez povšimnutia.

Klikni na tlačidlo „POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS“ a pošli nám životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.