HR Administrátor/ka - SPORTISIMO - Práca z domu

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš skvelý HR tím hľadá posilu a podporu pre slovenský retail na pozíciu HR Administrátor/ka.

Ak máš rád/rada systematickú prácu s ľuďmi, no súčasne ti vyhovuje home office, je to práca presne pre teba. 95% času budeš pracovať z domu, raz mesačne sa stretneme v Prahe.

Spolupracovať s nami preto môžeš z akéhokoľvek kúta Slovenska.

Ako si predstavujeme ideálneho kandidáta/kandidátku?

  • Zaujíma sa o oblasť HR, má dobrý prehľad v zákoníku práce a v pracovnoprávnej legislatíve.
  • Vyniká systematickosťou, precíznosťou a má zmysel pre organizáciu.
  • Jeho/jej silnou stránkou je priateľská a otvorená komunikácia.
  • Má chuť učiť sa a posúvať veci vpred :)

Aká je náplň práce?

  • Vedenie a aktualizácia personálnych dokumentov
  • Príprava pracovných zmlúv, dodatkov, ukončení
  • Objednávanie a spracovávanie stravného pre zamestnancov
  • Tvorba a odosielanie zápočtových listov
  • Aktualizácia smerníc, vytváranie reportov
  • Spolupráca na projektoch v rámci HR tímu
  • Komunikácia s kolegami na prevádzkach v celej SR
  • Spolupráca pri výberovom konaní

Čo ponúkame?

  • Mesačnú nástupnú mzdu (brutto) 1100 €
  • Zľavová karta na tovar v Sportisime
  • Možnosť zriadiť si MultiSport kartu
  • Istota stabilného zamestnania
  • Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
  • Pracovné nástroje (telefón, notebook, tlačiareň) sú samozrejmosťou

Sme popredný maloobchodný predajca zameraný na športové vybavenie, oblečenie a obuv pre všetky vekové kategórie. Na českom trhu pôsobíme už od roku 1999 a za toto obdobie sme získali veľa spokojných zákazníkov. Na Slovensku máme k dnešnému dňu viac ako päťdesiat predajní. Naše predajne nájdete taktiež v Bulharsku, v Rumunsku a v Maďarsku. Stále posúvame svoje hranice a momentálne ponúkame v rámci e-shopu naše produkty v bezmála tridsiatich štátoch Európskej únie.

Klikni na tlačidlo "POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS" a pošli nám životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.