Area Manager – SPORTISIMO

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa obchod, nesedíš doma pri kachliach, pretože si rád v pohybe? Nevadí ti často šoférovať a rozoznáš trailovky od trekoviek? Tiež hráš fair-play a rád posúvaš svoj tím za lepšími výsledkami? Potom čítaj ďalej a pripoj sa k nám!

Čo ťa čaká:

Budeš riadiť naše predajne v oblasti stredného Slovenska (Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Detva, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Levice, Nové Zámky, Prievidza, Šamorín, Topoľčany, Zvolen).

  • sme obchod a bez plnenia cieľov to nejde – obrat, produktivita práce, level zákazníckeho servisu a inventúry sú základné ukazovatele, za ktoré budeš zodpovedať,
  • preto budeš tráviť veľkú časť svojho času na jednotlivých predajniach a riešiť tu kompletnú prevádzku,
  • tým pádom to bude tiež veľa o vedení, komunikácii (spätnej väzbe) a motivácii zamestnancov,
  • k tomu všetkému patrí aj vybavovanie nutnej administratívy,
  • zapojíš sa do rôznych projektov ako napríklad zjednodušovanie reklamácií, alebo znižovanie administratívy, ktoré nás posúvajú vpred,
  • vďaka našej expanzii si pripravíš a zažiješ aj otváranie nových predajní,
  • jednoducho budeš celkovo zodpovedať za fungovanie predajní od A do Z a za každým svojim krokom budeš mať cieľ spokojného zákazníka.

Čo po tebe chceme:

  • minimálne trojročná skúsenosť s vedením väčšieho tímu (nad 20 ľudí),
  • minimálne trojročná prax na vedúcej pozícii v maloobchode,
  • analytické schopnosti a skúsenosť s prácou s retailovými ekonomickými ukazovateľmi,
  • preukázateľné výsledky v oblasti inovácií a zmenových projektov,
  • máš drive a ťah na bránku, respektíve na ekonomické výsledky,
  • zároveň ale vieš ľudí viesť a správne motivovať,
  • zvládneš komunikovať ako s predavačmi, tak s vedením Retailu,
  • vyznáš sa v reportoch, vieš pracovať s tabuľkami a všeobecne ti práca na PC nie je cudzia,
  • dokážeš sa rýchlo rozhodovať, všetko a všetky zorganizovať a vieš prevziať zodpovednosť za svoje kroky.

Čo ti ponúkame:

  • zaujímavú a rôznorodú prácu priamo v centre diania nášho biznisu,
  • fajn motivujúci systém odmeňovania previazaný s výsledkami tvojich predajní,
  • prácu pre silnú a úspešnú spoločnosť (ktorá ale nie je korporáciou zviazanou mnohými procesmi),
  • služobný automobil, mobil, príspevok na stravné, MultiSport kartu za skvelú cenu, zľavovú kartu do našich predajní, jazykové kurzy a ďalšie benefity

Mobilný telefón
Auto aj na súkromné účely
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.