Asistent predaja SPORTISIMO – Levice – OC Dituria

SPORTISIMO s.r.o.

Místo práce
Levice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
880 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ČO BUDEŠ ROBIŤ:

• Obsluhovať zákazníkov a poskytovať im poradenstvo
• Pripravovať a doplňovať tovar na predajňu
• Pracovať na pokladni

ČO ZA TO:

• Základná zložka mzdy (brutto) 880 €
• Zľavová karta na tovar v Sportisime
• Možnosť zariadiť si MultiSport kartu
• Istota stabilného zamestnania
• Možnosť karierného rastu
• Školiace programy

Sme popredný maloobchodný predajca zameraný na športové vybavenie, oblečenie a obuv pre všetky vekové kategórie. Na českom trhu pôsobíme už od roku 1999 a za túto dobu sme získali veľa spokojných zákazníkov. Na Slovensku máme k dnešnému dňu viac ako štyridsať predajní. Naše predajne nájdete taktiež v Bulharsku, v Rumunsku a v Maďarsku. Stále posúvame svoje hranice a momentálne ponúkame v rámci e-shopu naše produkty v bezmála tridsiatich štátoch Európskej únie.

Žiadnu reakciu nenecháme bez povšimnutia.

Klikni na tlačidlo „POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS“ a pošli nám životopis

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPORTISIMO je největší síť maloobchodních prodejen v ČR zabývající se prodejem sportovního vybavení, textilu a obuvi. Jsme dynamicky se rozvíjející mladá společnost, která expanduje i do zahraničí.
ID: 4468786  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/měsíc