Head of Technical Department – SPORTISIMO – Praha

SPORTISIMO s.r.o.

Místo práce
Řevnická 170/4, Praha-Zličín-Třebonice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme lídrem v oblasti sportovního retailu a e-commerce a už 20 let rosteme. Je nás dohromady 4000, naše roční tržby atakují 10 miliard a všem nám jde o jedno – maximální spokojenost zákazníků, kteří nakupují ve více než 190 prodejnách v několika evropských zemích a v našich e-shopech.
Expandujeme doma i v cizině a jen v nejbližším roce plánujeme otevřít 25 nových prodejen. O ty stávající se staráme a rekonstruujeme je. Aktuálně hledáme člověka, který tyto oblasti zastřeší po technické stránce.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

* Koordinovat a vést celý tým technického oddělení (6 kolegů).
*Vést a koordinovat výstavby, přestavby, relokace prodejen v CZ/SK/RO/HU.
*Komunikovat s developery, pronajímateli a dodavateli stavebních a technických prací.
*Zodpovídat za efektivní řízení nákladů spojených s výstavbou, rekonstrukcemi a údržbou prodejen.
*Připravovat a vyhodnocovat tendry stavebních prací a dodávek materiálů, vybírat dodavatele a následně hlídat koordinaci během výstavby.
*Provádět technickou prověrku nových lokalit a následnou koordinaci projektů.
*Dohlížet na plněním úkolů a dodržování časového harmonogramu.
*Podílet se na uzavírání nájemních smluv a tvorbě technické dokumentace.
*Úzce spolupracovat s týmy Expanze a Space Management.
*Pravidelně reportovat o průběhu výstaveb a projektů.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

*Technicky zaměřená VŠ/Fakulta stavební nebo SŠ stavební s relevantní praxí.
*Nejméně 10 let zkušeností z oblasti řízení výstaveb po technické stránce pro retailové provozovny a s vedením projektů fit-out.
*Zkušenosti z oblasti projekční přípravy staveb, realizace staveb a přestaveb, facility managementu v oblasti retailu.
*Velmi dobré vyjednávací a komunikační dovednosti.
*Zkušenost s vedením lidí.
*Týmový hráč s výbornými organizačními schopnostmi.
*Češtinu a angličtinu plynně slovem i písmem (a pokud i další jazyky, budeme nadšeni).
*Připravenost při práci cestovat.
*Samostatnost a tah na branku.

CO TI NABÍZÍME?

* Zajímavou a různorodou práci na pozici, která je podřízena přímo expanzně-technickému řediteli.
* Práci pro českou a úspěšnou společnost (která ale není korporací svázanou mnoha procesy).
* Moderní kanceláře, kde je radost pracovat, ale i relaxovat.
* Služební auto, mobil, příspěvek na stravné, placené volno nad rámec dovolené, pestré a zdravé občerstvení v kanceláři, MultiSport kartu za dobrou cenu, slevovou kartu do našich prodejen, jazykové kurzy, výhodné mobilní tarify pro vaše blízké a další benefity.

JACÍ JSME?

Hrajeme v duchu fair play. Respektujeme se, důvěřujeme si a ceníme si rozdílnosti. Snažíme se být maximálně efektivní, chováme se zodpovědně a vždy máme na prvním místě zákazníka.
Ozvi se nám a můžeme to společně ještě probrat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
Možnost si napracovat hodiny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPORTISIMO je největší síť maloobchodních prodejen v ČR zabývající se prodejem sportovního vybavení, textilu a obuvi. Jsme dynamicky se rozvíjející mladá společnost, která expanduje i do zahraničí.
ID: 4133568  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc