Predavač/ka - SPORTISIMO - Trenčín / OC Max

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
640 EUR/mesiac640 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- zodpovednosť za zverený sektor
- príprava tovaru k predaju a jeho doplnenie na predajni

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda 640,- Eur + mesačná odmena 0-100,- Eur + 13. plat závislý od ročných výsledkov

- istota stabilného zamestnania v nadnárodnej spoločnosti
- motivačné viac zložkové platové ohodnotenie + inventúrne prémie
- zdarma pracovný odev + príspevok na obuv
- možnosť sebarealizácie
- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecká zľava na celý sortiment siete
- firemný večierok (viac krát do roka)
- atraktívne školiace programy

Ak spĺňate predpoklady a máte chuť sa pridať k najväčšiemu predajcovi športového tovaru v Čechách a na Slovensku, neváhajte nám zaslať Váš životopis. Tešíme sa na Vás :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.
ID: 3656505  Dátum zverejnenia: 1.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 640 EUR/mesiac640 EUR/mesiac