Novootvorená predajňa SPORTISIMO - Bratislava AUPARK - Vedúci/a predajne

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná mzda 1050,- Eur + mesačná odmena 0-200,- Eur + 13. plat závislý od ročných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za prevádzku maloobchodnej predajne našej siete Sportisimo

-zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
-motivačné, viac zložkové platové ohodnotenie + Kvartálne a Ročné odmeny
-samostatná práca
-možnosť sebarealizácie
-zamestnanecká zľava na celý sortiment siete
-firemné akcie/teambuildingy (viac krát do roka)
-účasť na športových podujatiach

Ak spĺňate predpoklady a máte chuť sa pridať k najväčšiemu predajcovi športového tovaru v Čechách a na Slovensku, neváhajte nám zaslať Váš životopis. Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať s informáciami o výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

-osobný záujem a pozitívny vzťah k športu
-trestná bezúhonnosť
-skúsenosti s budovaním a riadením tímu
-organizačné schopnosti
-znalosť športového vybavenia výhodou

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.
ID: 3446918  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 1050,- Eur + mesačná odmena 0-200,- Eur + 13. plat závislý od ročných výsledkov