Novootvorená predajňa SPORTISIMO Bratislava BORY MALL - Vedúci/a Oddelenia

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná mzda 800,- Eur + mesačná odmena 0-140,- Eur + 13. plat závislý od ročných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za vedenie zvereného oddelenia
-maloobchodný predaj
-komunikácia so zákazníkmi

-zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
-motivačné, viac zložkové platové ohodnotenie + Kvartálne a Ročné odmeny
-samostatná práca
-možnosť sebarealizácie
-zamestnanecká zľava na celý sortiment siete
-firemné akcie/teambuildingy (viac krát do roka)
-účasť na športových podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

-osobný záujem a pozitívny vzťah k športu
-trestná bezúhonnosť
-skúsenosti s vedením kolektívu
-organizačné schopnosti
-časová flexibilita
-schopnosť aktívne zastúpiť vedúceho Zmeny
-odolnosť proti stresu

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.
ID: 3414064  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 800,- Eur + mesačná odmena 0-140,- Eur + 13. plat závislý od ročných výsledkov