Obchodný zástupca

SPORTIKA GROUP s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce obchodného zástupcu bude nadväzovanie kontaktov s predstaviteľmi športových klubov, škôl a samospráv, ako aj s majiteľmi, prípadne s vedúcimi pracovníkmi športových obchodov. Vašou najdôležitejšou úlohou bude navštevovať jednotlivých potenciálnych partnerov z našej zákazníckej databázy, komu naše produkty môžu pomôcť zabezpečiť ich športovú činnosť. Máme stovky športových produktov od športového oblečenia, ktoré z 80% vyrábame vo vlastnej fabrike v Európe, cez športové pomôcky, športové zariadenia na ihriská a do telocviční až po športovú medicínu.

Viac o našich produktoch sa dozviete na www.sportika.sk

Máme priestor pre úspešného človeka, ktorý sa chce učiť nové veci, pracovať efektívne, s etickými hodnotami, jasným cieľom a progresívnou províziou.

Je to práca na veľa rokov.

Akého človeka hľadáme?
Do svojho tímu chceme pozvať osobnosť s komunikáciou na vysokej úrovni. Musí to byť pozitívne mysliaci, aktívny človek, ktorý sa rád učí, má rád šport, ľudí a cestovanie.

Práca sa týka západnej časti Slovenskej republiky - Trnavského kraja. Podmienkou pre prijatie je ochota cestovať, vlastné auto a ŽL.
Potenciál pre šikovnú osobu s ambíciami je tu naozaj veľký. Prečo? Pretože ponúkame nadštandardné zárobky tým, ktorí sa od nás naučia, ako pracovať. Máme spracovaný ucelený a fungujúci systém. Pokiaľ budete dodržiavať odporúčania, môžete si zarobiť bez problémov tisíce eur mesačne.

Ak máte byť úspešný/á, v práci ste 8 hodín denne a 5 dní v týždni. Platený/á ste od výkonu. Ak máte rada/rád výzvy, dobrá správa je, že strop neexistuje. :) Obchodovanie je najhoršie zaplatené flákanie a najlepšia zaplatená drina. Pravidelne robíme aj tréningy a školenia zamerané na zlepšenie obchodníckych zručností. Ponúkame Vám veľa práce a prekážok, ale tiež veľmi presný návod, ako ich ľahšie zdolávať.

Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Budete pracovať v pridelenom regióne v rámci SR, ale nebudete sám vojak v poli. Sme tu pre Vás od začiatku, každý deň. Záleží nám na spokojnosti všetkých, ktorí s nami spolupracujú. Budete na úvod zaškolený/á do systému práce a produktu. Váš priamy nadriadený je s Vami neustále v kontakte a pomôže Vám rýchlo vyštartovať k úspechu. Pravidelne organizujeme obchodnícke stretnutia, porady a školenia. Práca má byť aj zábavou, preto sa pravidelne hráme o špeciálne bonusy.
Všetci pracovníci sa pravidelne stretávame na vzdelávacích, firemných aj neformálnych akciách. Máme radi šport, zábavu, adrenalín, humor, dobrú náladu.

Napíšte nám na [email protected] - prečo by sme mali vybrať práve Vás a pripojte aj svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Športový tréner, Športový manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čestnosť a etika
Silná motivácia a cieľavedomosť
Komunikácia s ľuďmi na vysokej úrovni
Schopnosť zvládať odmietnutia a námietky
Guráž dotiahnuť obchod
Chuť učiť sa
Chuť cestovať
Príjemný vzhľad

SPORTIKA je významná talianska športová značka v oblasti výroby a predaja značkového športového tovaru s tradíciou od roku 1982 a vlastným výrobným závodom v Európe. Na Slovenskom trhu pôsobíme ako predajca tejto športovej značky, ale aj niekoľko ďalších športových značiek so zameraním na športové zariadenia pre ihriská a telocvične a športovú medicínu. Taktiež sa špecializujeme na výrobu a aplikáciu potlače športového oblečenia a textilu. Našou víziou je urobiť našich zákazníkov šťastnými a pozitívne ich prekvapiť úrovňou našich služieb, našim cieľom je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rozvíjať športové aktivity v profesionálnych a amatérskych športových kluboch a na školách a popritom budovať kvalitné a dlhodobé vzťahy so zákazníkmi.

Klincová 37/B
821 08 Bratislava
ID: 3776294  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac