Projektový manažér/ka na telefóne

SPORTIKA CZ & SK s.r.o., organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
200 - 2 000 EUR/mesiacMzda je tvorená hodinovou sadzbou vo výške 4 € / hod. za odpracovanú časť mesiaca na pracovisku v priestoroch firmy a druhá provízna časť je závislá od predajného výkonu. Pri provízii nie je strop.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce je telefonická, obchodná komunikácia s predstaviteľmi športových klubov, starostami obcí, primátormi miest, riaditeľmi škôl a firiem zameraných na ponuku produktov športovej značky SPORTIKA.
Produkty:
Športové oblečenie
Športové doplnky - lopty, tašky, vaky
Tréningové pomôcky a vybavenie športovísk a telocviční
Športová medicína
Florbalové vybavenie pre školy
Spoločné projekty propagujúce šport a zdravý životný štýl

Náplňou Vašej práce je cca 40 obchodných hovorov denne podľa funkčnej a odskúšanej predlohy.
Ohodnotený/á budete podľa výsledkov Vašej práce. Priemerná provízia úspešného obchodníka je 1 200 eur mesačne.

Práca Projektového manažéra na telefóne je vhodná pre mamičky na materskej či rodičovskej dovolenke, pre ľudí, ktorým vyhovuje práce na kratší pracovný úväzok (cca 12 hod. týždenne na prevádzke firmy v Piešťanoch) a ľudí so skúsenosťou z callcentra. Jedná sa z časti o prácu Z DOMU.

Raz do mesiaca sa koná obchodnícka porada, kde si prídete po radu od skúsenejších kolegov. Máme veľmi funkčný systém, originálne produkty a preto za výhodu považujeme už aj prácu pre našu spoločnosť. Samozrejme poskytujeme telefón so SIM kartou a notebook, takže všetky náklady spojené s telefonovaním a prácou sú na nás.

Napíšte nám na [email protected] - prečo by sme mali vybrať práve Vás a pripojte aj svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Komunikácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca z domu je samostatná a preto si to vyžaduje sebadisciplínu. Samozrejme túto prácu môže získať len ten človek, ktorý je ochotný sa niečo nové učiť a používať už overené metódy. Zároveň vyžadujeme jasný a zrozumiteľný telefonický prejav.

SPORTIKA je významná talianska športová značka v oblasti výroby a predaja značkového športového tovaru s tradíciou od roku 1982 a vlastným výrobným závodom v Európe. Na Slovenskom trhu pôsobíme ako predajca tejto športovej značky, ale aj niekoľko ďalších športových značiek so zameraním na športové zariadenia pre ihriská a telocvične a športovú medicínu. Taktiež sa špecializujeme na výrobu a aplikáciu potlače športového oblečenia a textilu. Našou víziou je urobiť našich zákazníkov šťastnými a pozitívne ich prekvapiť úrovňou našich služieb, našim cieľom je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rozvíjať športové aktivity v profesionálnych a amatérskych športových kluboch a na školách a popritom budovať kvalitné a dlhodobé vzťahy so zákazníkmi.
ID: 3847588  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 200 EUR/mesiac