Reagujte bez životopisu

Kuchár

ŠPORTHOTEL TRNÁVKA, spol. s.r.o.

Miesto práce
Nerudova, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 950 EUR/mesiacOdmeny za akcie, vianočné odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a výdaj raňajok pre ubytovaných hostí
  • Príprava a výdaj obedového menu: Pondelok - Piatok
  • Príprava a výdaj jedál z A la Carte po obedových menu
  • Dohliadanie na stav zásob
  • Starostlivosť o dodržiavanie hygienických predpisov
  • Profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Možnosť prenájmu 1 - izbového bytu vo výbornej lokalite
  • Strava a pitný režim zdarma
  • Odmeny za akcie
  • Vianočné odmeny
  • % za uvarené jedlá z A la Carte
  • Výplata vždy do 15. dňa v mesiaci
  • Možnosť využitia fitness zdarma
  • Zvýhodnené zamestnanecké ceny pre rodinu zamestnancov
  • Priateľský kolektív

Reagujte aj bez životopisu na telefónne číslo: 0911 393 898, alebo na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

3

Sympatický Hotel 21 sa nachádza v príjemnej a pokojnej lokalite Ružinov – Trnávka.
Ubytovacia kapacita hotela je 25 izieb. V hoteli je reštaurácia, terasa, detské ihrisko na záhrade, wellness a fitness.
Poskytujeme raňajky, obedy, večere a usporadúvame množstvo rodinných osláv, svadieb, firemných večierkov a iných podujatí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4811594  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac