Servisman INTERSPORT Rent - Horný Smokovec

SPORTCENTRUM GALFY, s.r.o.

Miesto práce
Horný Smokovec, Vysoké Tatry-Horný Smokovec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac+ prémie až do výšky 100% platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisné práce v požičovni lyží, požičiavanie lyžiarskej a skialpinistickej výstroje, komunikácia so zákazníkmi.
Hľadáme technicky zručného človeka ideálne so skúsenosťami s lyžiarskym servisom a montážou.
Práca je na polovičný úväzok.

Nákup tovaru za zvýhodnené ceny
možnosť zapožičania a testovania športovej výstroje
sympatický kolektív
príjemné pracovné prostredie vo Vysokých Tatrách

budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2020 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o šport a športový tovar, nasadenie, časová flexibilita, zodpovednosť, schopnosť tímovej práce, snaha o zdokonaľovanie svojich vedomostí, chuť do práce, prax v odbore vítaná.

SPORTCENTRUM GALFY, s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje športové obchody a požičovne INTERSPORT na území Vysokých Tatier a Popradu a tiež internetový obchod GALFY.SK.
Zároveň veľkoobchodne zastrešuje značky Colmar, Martini Sportswear, CMP Campagnolo, Dynastar a Lange.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sportcentrum Galfy, s.r.o.
Horný Smokovec 51
062 01 Vysoké Tatry

Kontakt

ID: 3998681  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac