Predavač, predavačka

Sport Vision Slovakia

Miesto práce
Novum Prešov, Námestie legionárov, Prešov
Termín nástupu
ihneď po vzájomnej dohode
900 EUR/mesiac900 € /brutto je základná mzda, ktorá nezahŕňa bonusy / príplatky. Zvýšenie mzdy po 1 a 3 roku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovať vynikajúcu zákaznícku starostlivosť a poradenstvo
• Pomáhať pri doplňovaní a aranžovaní tovaru na predajnom mieste
• Podieľať sa na údržbe atraktívneho a prehľadného obchodného
prostredia
• Vynikajúca znalosť produktového portfólia
• Prijímanie a potvrdenie tovaru na sklad
• Práca s internými systémami a aplikáciami
• Práca s pokladňou

• Príležitosť pracovať s kvalitnými značkami a populárnymi
športovými produktmi
• Dynamické pracovné prostredie plné príležitostí na rast a rozvoj
• Možnosť kariérneho postupu
• Zaujímavé zamestnanecké zľavy a benefity
• Mimoriadne odmeny, bonusy z predaja, zákonné príplatky
• Finančný príspevok na stravovanie

Zaujímaš sa o šport aktívne alebo ho aspoň pozeráš v telke? Sleduješ trendy v športovom vybavení a obuvi? Baví ťa interakcia s ľuďmi a máš obchodné ambície? Tak nám pošli svoje CV. Sme Sport Vision Slovakia, strategický partner popredných športových značiek, ako sú Nike, Adidas, North Face, Asics, Columbia, Salomon, Under Armour. Naším cieľom je byť vedúcim maloobchodným lídrom, ktorý vždy inšpiruje a aktívne spolupracuje so svojimi zákazníkmi, klientmi a partnermi prostredníctvom jedinečnej maloobchodnej skúsenosti a dizajnu produktov.

Ak sa cítiš pripravený na nové výzvy a chceš sa stať súčasťou nášho tím, pošli nám svoj životopis. Ďakujeme za tvoj záujem!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v predaji výhodou, ale nie je to podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nadšenie pre šport a záujem o športové
  produkty
• Dobré komunikačné schopnosti a
  príjemný, pozitívny prístup k zákazníkom
• Aktuálna pracovná doba: Dlhý / krátky
  Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
• Pozícia je vhodná aj pre absolventa
• Termín nástupu: Ihneď

Sme spoločnosť obchodujúca so značkovým športovým sortimentom, ako v Českej Republike tak na Slovensku. V roku 2022 českú spoločnosť A3 Sport kúpila spoločnosť Sport Vision Group, ktorá je jedným z lídrov v odbore športového sortimentu. Sport Vision Group pôsobí v 12 krajinách – Rumunsko, Bulharsko, Grécko, Slovinsko, Chorvátsko, Bosna A Hercegovina, Srbsko, Čierna Hora, Severná Macedónia, Albánsko, Česko a Slovensko s viac ako 600 predajňami v celom regióne a viac ako 5000 zamestnancami s centrálou v Belehrade v Srbsku. Sme strategickým partnerom s poprednými športovými značkami ako sú Nike, Adidas, North Face, Asics, Columbia, Salomon, Under Armour a ďalšími. Sme tiež kľúčovým partnerom pre viac ako 50 športových značiek. Poslaním spoločnosti je byť maloobchodným lídrom, ktorý vždy inšpiruje a je aktívne prepojený so svojimi spotrebiteľmi, klientami a partnermi prostredníctvom jedinečnej maloobchodnej skúsenosti a produktovému designu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: 969 Sport Vision
Tel.: +421513216401
E-mail: poslať životopis
ID: 4793345  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac