Referent hospodárskej správy

Spolok sv. Vojtecha - VOJTECH spol. s r.o.

Miesto práce
Radlinského 5, Trnava
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacdohodou, v závislosti od plnenia hospodárskych výsledkov vyplácanie 13. platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre toho, kto by rád pracoval v prostredí s katolíckou literatúrou a súčasne má skúsenosť v správe budov a majetku, ponúkame v našej spoločnosti Spolok sv. Vojtecha pracovnú pozíciu Referent hospodárskej správy.

Vaše hlavné zodpovednosti:

·       Vediete evidenciu zmlúv o nájme bytových a nebytových priestorov SSV, o dodávke tepla, elektrickej energie a plynu.

·       Vediete a zodpovedáte za evidenciu budov SSV.

·       Efektívne realizujete nákupy spotrebného materiálu, kancelárskych potrieb, čistiacich potrieb a hmotného majetku v súlade s požiadavkami jednotlivých oddelení.

·       Vystavujete príslušné dohody a odsúhlasujete faktúry, ktoré evidujete a predkladáte učtárni.

·       Zabezpečujete technické potreby predajní.

·       Zabezpečujete potreby podnájomníkov podľa nájomných zmlúv.

·       Píšete splátkové kalendáre podnájomníkom, vystavujete faktúry za kúrenie, vodné – stočné, elektrickú energiu, dodatky k zmluvám podnájomníkov.

·       Sledujete mesačnú spotrebu PHM a jej vyúčtovanie predkladáte do učtárne.

·       Spolupodieľate sa na rozdeľovaní čistiacich a kancelárskych potrieb pre predajne a zamestnancov SSV.

·       Disponujete manuálnymi zručnosťami.

Ste povinný:

·       sledovať legislatívu, a zákony súvisiace s výkonom vašej práce

Stabilné, pozitívne pracovné prostredie, dovolenkový bonus, príspevky na DDS, príspevok na stravu v najvyššej možnej hodnote, ktorý sa poskytuje aj počas dovolenky.

Ak máte pocit, že je daná pracovná pozícia vhodná pre Vás, neváhajte nám poslať životopis s krátkym motivačným listom na adresu [email protected]. Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospodárska správa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Príjemné a pozitívne vystupovanie,

Organizačné a plánovacie schopnosti
Komunikačné zručnosti a reprezentatívne vystupovanie
Aktívne počúvanie a otvorená komunikácia, v riešeniach snaha dosiahnuť konsenzus,

Schopnosť delegovať úlohy,

Dôslednosť
Očakávame ochotu sa neustále na pracovnom mieste zlepšovať

Zmysel pre duchovný život

Spolok svätého Vojtecha je najväčšie katolícke vydavateľstvo na Slovensku. Prevádzkuje sieť 21 maloobchodných predajní na celom Slovensku a okrem kníh vydáva týždenník Katolícke noviny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4786026  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac