Skladový účtovník

Spolok sv. Vojtecha - VOJTECH spol. s r.o.

Miesto práce
Radlinského 50, Trnava
Termín nástupu
čím skôr
900 EUR/mesiacv závislosti od hospodárskych výsledkov sa vypláca 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre tých, ktorí by radi pracovali v prostredí s katolíckou literatúrou a súčasne máte obchodného ducha a skúsenosť s pracovnou náplňou predavačky, možno práve vy budete môcť pracovať v našej predajni Spolku sv.Vojtecha v Trnave. Hlavnými zodpovednosťami sú:
- Príjem tovaru z vlastnej výroby
- Príjem tovaru od dodávateľov (zaevidovať došlú faktúru, skontrolovať ceny produktov, nahrať nové položky, prijať položky na sklad alebo priamo na predajňu, doklad poslať do skladu a referentke)
- Preceňovanie tovaru
- Presun tovaru medzi skladmi (reklamačný...)
- Kontrola dokladov – presuny z predajní
- Odpis tovaru na propagáciu
- Vyradenie tovaru zo skladu
- Vrátenie tovaru komisným dodávateľom
- Posielanie hlásení o predaji tovaru komisným dodávateľom
- Účtovné inventúry s komisnými dodávateľmi
- Vybavovanie sponzorských balíčkov

Stabilné, pozitívne pracovné prostredie, dovolenkový bonus, príspevky na DDS, príspevok na stravu v najvyššej možnej hodnote, ktorý sa poskytuje aj počas dovolenky.

Životopis s krátkym motivačným listom posielajte do 31. januára 2023 na adresu [email protected] . Ide výlučne o interné pracovné miesto, potrebné je dochádzať na pracovisko. Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovné miesto.
Výberové konanie sa uskutoční dvojfázovo: po vzájomnej dohode v prvom kole on-line alebo telefonicky a následne osobne v Trnave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovník,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skladový účtovník

Počet rokov praxe

2

Tímový hráč
pozitívne vystupovanie a komunikácia s interným zákazníkom,
Ovláda prácu účtovného systému Money S4
Ovláda základné účtovné práce spojené so skladom
Očakávame ochotu sa neustále na pracovnom mieste zlepšovať

Spolok svätého Vojtecha je najväčšie katolícke vydavateľstvo na Slovensku. Prevádzkuje sieť 21 maloobchodných predajní na celom Slovensku a okrem kníh vydáva týždenník Katolícke noviny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4503099  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac