Grafik junior – DTP operátor pre knižné vydavateľstvo

Spolok sv. Vojtecha - VOJTECH spol. s r.o.

Miesto práce
Radlinského 5, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac13. plat, štvrťročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zalamovanie kníh, brožúr a POS materiálov na základe existujúcich mastrov;
- zapracovanie zmien do textov po jazykovej korektúre;
- farebná úprava fotografií;
- grafické návrhy inzercií, bannerov a letákov;
- kontrola a príprava podkladov do tlače.

pružný pracovný čas, dovolenkový bonus, stravné lístky v najvyššej hodnote

Hľadáme tvorivého kolegu, ktorý sa nebojí nových výziev a grafická práca mu robí radosť. Máme záujem výlučne o interného zamestnanca, ktorý dobre ovláda prácu v indizajne. Kandidátom, ktorí nespĺňajú požadované kritériá, neodpovedáme. Životopis, motivačný list a ukážku svojej práce pošlite do 31. 1. 2021 na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafické, polygrafické, umelecké

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- prax s grafickou prácou podmienkou;
- kreativita, vizuálna predstavivosť, cit pre detail a grafiku;
- samostatnosť, zodpovednosť;
- systematická práca a dôslednosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
- logické myslenie;
- efektívnosť .

Spolok svätého Vojtecha je najväčšie katolícke vydavateľstvo na Slovensku. Prevádzkuje sieť 21 maloobchodných predajní na celom Slovensku a okrem kníh vydáva týždenník Katolícke noviny.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3964692  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac