Pracovníčka v hoteli (Recepčná)

Spoločenský dom-plus s. r. o.

Miesto práce
Centrum II. 88, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
apríl, máj
1 000 EUR/mesiacpríspevok na dochádzku, osobný príplatok, narodeninový príspevok, príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od kandidáta očakávame príjemné vystupovanie, kultivovaný prejav, písomnú gramotnosť, blízky vzťah k práci s ľuďmi a oblasti služieb. Angličtina je potrebná na hovorovej úrovni. Náplňou práce je zabezpečenie chodu recepcie od rezervovania izieb, ubytovanie, starostlivosť o hosťa až po jeho odchod. Ďalšou náplňou je účasť na prevádzkových činnostiach, ako príprava raňajok, či pomoc chyžným, propagácia, či výzdoba priestorov. Nápady a kreativita sú vítané. Ponúkame 32 hodinový týždenný úväzok rozvrhnutý do 4 dni v týždni podľa harmonogramu. Pracujeme v rannej a poobednej zmene, ako aj cez víkend. Bližšie informácie radi ponúkneme pri osobnom stretnutí.

Práca u nás poskytuje viaceré benefity, ako sú raňajky a pitný režim zdarma, posedenia pri výročiach, vychádzame v ústrety v prípade potreby riešenia osobných situácií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

proklientské správanie, sympatické vystupovanie, verbálne aj neverbálne komunikačné schopnosti, administratívna gramotnosť, nadšenie, pozitívne myslenie, schopnosť pracovať v kolektíve

Spoločnosť prevádzkuje 3*-hotel, ktorý ponúka kvalitné ubytovanie v komfortných 2-lôžkových izbách, rodinných izbách a dizajnových 1-posteľových izbách aj pre náročnejšiu klientelu. Je vysoko hodnotený hotelovými portálmi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4580738  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac