Zástupca vedúceho predajne

SPOJTECH s.r.o.

Miesto práce
Okružná 1927, Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 -1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka, ktorý pri práci rozmýšľa, vyhľadáva riešenia problémov, vie komunikovať s ľuďmi, rád sa učí nové veci a je technicky zdatný.
Vašou úlohou bude aktívna obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom, poskytovanie poradenstva a komunikácia so zákazníkom. Práca nie je stereotypná a čím ste ochotný sa viacej učiť nové veci, tým rastie aj Vaše ohodnotenie. Po zaučení budete zodpovedný za pridelený sektor predajne a objednávanie tovaru, zadávanie príjemok do systému, vytváranie cenových ponúk. Práca je vhodnejšia pre technicky a fyzicky zdatného človeka.

- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER na plný úväzok
- výplata vždy načas
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- káva, čaj, nápoje ZADARMO na pracovisku
- preplácané nadčasy
- zaškolenie a neustále VZDELÁVANIE v odbore
- motivujúci systém odmeňovania

žiadosti s uvedením telefonického kontaktu zasielajte prosím na e-mail: [email protected]
alebo osobne na adrese: SPOJ-TECH s.r.o., Okružná 1927, 02001 Púchov
Kontaktovať budeme záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchodný a veľkoobchodný predaj železiarskeho tovaru a náradia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov vítaná
- technické znalosti predávaného sortimentu výhodou
- prozákaznícka orientácia
- predajné a komunikačné zručnosti vítané
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Spoločnosť SPOJTECH s.r.o. bola založená s cieľom ponúkať široký výber spojovacieho a technického materiálu pre firemných ako aj konečných zákazníkov. Sme lokálnym špecialistom na spojovací materiál, kotviacu techniku, rezné a brúsne materiály, náradie a nástroje. V tejto oblasti pôsobíme už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3346369  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 -1000 Eur