Odborný predajca náradia a železiarskeho tovaru

SPOJTECH s.r.o.

STOP.SHOP.Púchov, Okružná 1927, 02001 Púchov, Trenčiansky kraj, okres Púchov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom
- poskytovanie poradenstva a komunikácia so zákazníkom
- starostlivosť o pridelený sektor predajne, objednávanie tovaru
- manipulácia s tovarom
- ďalšie činnosti podporujúce predaj

- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER na plný úväzok
- výplata vždy načas
- možnosť nákupu tovaru za zvýhodnené ceny
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- káva, čaj, nápoje ZADARMO na pracovisku
- preplácané nadčasy
- zaškolenie a neustále VZDELÁVANIE v odbore
- motivujúci systém odmeňovania - výška tvojej odmeny závisí len od teba

žiadosti s uvedením telefonického kontaktu zasielajte prosím na e-mail: [email protected]
alebo poštou na adresu: SPOJ-TECH s.r.o., Moravská 1880/44, 02001 Púchov
Kontaktovať budeme záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchodný a veľkoobchodný predaj železiarskeho tovaru a náradia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov vítaná
- technické znalosti predávaného sortimentu výhodou
- prozákaznícka orientácia
- predajné a komunikačné zručnosti vítané
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Spoločnosť SPOJTECH s.r.o. bola založená s cieľom ponúkať široký výber spojovacieho a technického materiálu pre firemných ako aj konečných zákazníkov. Sme lokálnym špecialistom na spojovací materiál, kotviacu techniku, rezné a brúsne materiály, náradie a nástroje. V tejto oblasti pôsobíme už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3296857  Dátum zverejnenia: 29.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou