Можливість для людей з України

Stolár nábytkár

SPLINT, spol. s r. o.

Miesto práce
Tepličky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacIndividuálne bonusy k základnému platu podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba nábytku na mieru podľa vypracovanej výkresovej dokumentácie. Práca v rozvíjajúcej sa a rastúcej spoločnosti. Vyrábame jednoduché nábytky do obchodných prevádzok a zároveň náročné atypické zostavy podľa návrhu architektov na ktorých sa môže každý šikovný a zručný stolár realizovať.

Individuálne bonusy k základnému platu podľa dohody.

Budeme radi ak doplníš náš kolektív a budeš sa podieľať na zariaďovaní celých bytov a domov podľa návrhu našich architektov. Spolupracujeme aj s externými architektmi a práca pre nich je vždy pre nás výzva... Pozrite si našu web stránku : www.splint.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár nábytkár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok

Samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť a chuť pracovať v rozvíjajúcej sa firme aj na náročnejších projektoch...
Privítame ochotu pracovať na počítačom riadených strojoch CNC obrábacie centrum, formátovacia píla, hranovacia linka.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Zaoberáme sa výrobou nábytku na mieru do bytov, domov, kancelárií, obchodných priestorov... Máme za sebou množstvo úspešných projektov a najmä spokojných zákazníkov. Tí oceňujú ako náš prozákaznícky prístup, tak aj kvalitu nábytku a realizáciu procesu výroby a montáže. Naše počítačom riadené CNC stroje sú zárukou kvalitného prevedenia a výroby nábytku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 899009  Dátum zverejnenia: 21.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac