Stolár nábytkár

SPLINT, spol. s r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba nábytku na mieru podľa vypracovanej výkresovej dokumentácie. Práca v rozvíjajúcej sa a rastúcej spoločnosti. Vyrábame jednoduché nábytky do obchodných prevádzok a zároveň náročné atypické zostavy podľa návrhu architektov na ktorých sa môže každý šikovný a zručný stolár realizovať.

Individuálne bonusy k základnému platu podľa dohody.

Budeme radi ak doplníš náš kolektív a budeš sa podieľať na zariaďovaní celých bytov a domov podľa návrhu našich architektov. Spolupracujeme aj s externými architektmi a práca pre nich je vždy pre nás výzva... Pozrite si našu web stránku : www.splint.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár nábytkár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min. 1 rok

Samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť a chuť pracovať v rozvíjajúcej sa firme aj na náročnejších projektoch...

Stolárska dielňa s výrobným programom na výrobu obchodných zariadení a atypického nábytku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tepličky 99
920 66 Tepličky (okr. Hlohovec)
ID: 899009   Dátum zverejnenia: 27.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200