Logo Spišské divadlo

Vedúci/vedúca úseku ekonomiky

Spišské divadlo

Miesto práce
Radničné námestie 4, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
1.9.2024
1 076 EUR/mesiacZamestnancovi bude plat určený podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, v 8. platovej triede, základná tarifa 1076,00 eur + platový stupeň podľa dĺžky započítanej praxe + príplatok za riadenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne riadi, organizuje, spolupodieľa sa, kontroluje a zodpovedá za činnosť ekonomicko-hospodárskeho úseku, vrátane plánovania, prognózy a analýzy jednotlivých druhov výdavkov a kontrolnej činnosti,

-zastupuje organizáciu v styku s bankou a inými inštitúciami ekonomicko-hospodárskeho okruhu, zabezpečuje a vedie potrebnú agendu a evidenciu,,

-vystavuje prevodné príkazy a účtovné podklady v informačnom systéme Štátnej pokladnice,

-zabezpečuje kompletné spracovanie účtovníctva, financií, rozpočtovníctva, kalkulácií, analýz a rozborov,

-vykonáva úkony súvisiace s konsolidáciou verejných financií a spracováva ich na portáli CK-JUŠ podľa pokynov zriaďovateľa a platnej legislatívy,

-vyhodnocuje náklady výroby scénických a kostýmových výprav a rekvizít v spolupráci s vedením divadla a vedúcimi úsekov,

-vypracováva podklady k vyúčtovaniu grantov, dotácií, darov a v spolupráci s projektovou manažérkou analyzuje jednotlivé položky,

-vypracováva štatistické údaje za ekonomickú oblasť, návrh rozpočtu na bežný rok a na dva nasledujúce roky. Schválený rozpočet spracuje v ekonomickom programu WinIBEU a v Štátnej pokladnici,

-spracováva účtovné mesačné uzávierky v systéme SAP a WinIBEU a ročnú účtovnú uzávierku ako podklad pre záverečný účet rozpočtovej kapitoly,

-vypracováva interné smernice v spolupráci s vedúcimi a odbornými zamestnancami jednotlivých úsekov,

-sleduje aktuálne zmeny v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontroluje účtovné operácie podľa platných štandardov legislatívy, sleduje právne normy, vyhlášky a nariadenia v oblasti ekonomiky, účtovníctva a rozpočtového hospodárenia.

Ponúkame:

  • prácu v zaujímavom a inšpiratívnom prostredí
  • zľavnené vstupné na predstavenia Spišského divadla
  • 1 týždeň dovolenky naviac
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • odmeny pri životných a pracovných jubileách
  • finančné príspevky zo sociálneho fondu.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym a emailovým kontaktom,
• profesijný životopis
• doklady o vzdelaní (diplom) a odbornej praxi
• potvrdenie o telesnej spôsobilosti a o duševnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu činnosti - platí len pre prijatých uchádzačov,
• súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
• čestné prehlásenie o bezúhonnosti

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky. Ostatné doručené žiadosti budú skartované/vymazané.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
WinIBEU - Expert
Štátna pokladnica - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci úseku, ekonóm vo verejnej správe

Počet rokov praxe

3

-Precíznosť a dôslednosť,

-zdravotná a odborná spôsobilosť na výkon funkcie,

-analytické myslenie, pamäť, pozornosť,

-samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, tímovosť,

-primerané vystupovanie, kultivovaný prejav.

Profesionálne divadlo s činohernou a alternatívnou scénou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Gadušová
Tel.: +421910873049
E-mail: poslať životopis
ID: 4821723  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 076 EUR/mesiac