Ekonóm / Účtovník

Spišská katolícka charita

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Mzdové podmienky (brutto)
700,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a evidencia pridelenej účtovnej agendy,
účtovanie a rozúčtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, vedenie pokladne, účtovanie služobných ciest,
kontrola uzávierok od ostatných org. zložiek a komunikácia s nimi,
vykonávanie prác na aktuálnych projektoch,
príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz,
príprava podkladov pre účtovnú závierku,
komunikácia s VÚC, mesačné, kvartálne a ročné výkazy pre VÚC podľa platnej legislatívy,
vykonáva rôzne administratívne činnosti v súvislosti s evidenciou a archiváciou účtovných dokladov.

Na uvedenú e-mailovú adresu je potrebné zaslať životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

Znalosť v oblasti podvojného účtovania neziskových organizácií, zodpovedný, systematický, proaktívny a pozitívny prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť, empatia, odolnosť voči stresu, flexibilita, pozitívne myslenie.

Spišská katolícka charita pôsobí a vyvíja svoju činnosť na území Spišskej diecézy, tzn. v regiónoch Oravy, Liptova a Spiša, príp. na území ostatných diecéz Slovenska alebo v zahraničí, prednostne pri humanitárnej pomoci.
Pomáha ľuďom, ktorí sa nemôžu sami o seba postarať, či už je to v dôsledku starnutia, fyzického alebo duševného handicapu alebo nepriaznivých sociálnych podmienok. Hlavným poslaním Spišskej katolíckej charity je poskytovať všeobecne prospešné služby všetkým ľuďom bez akéhokoľvek obmedzenia.
ID: 3465089  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,00 €