Pracovník / Pracovníčka na označovanie výrobkov - brigáda

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
5 EUR/hod.odmeny a bonusy budú predstavené na osobnom pohovore priamo v sídle spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- označovanie výrobkov podľa platných legislatívnych nariadení
- manuálna práca (vyžaduje sa rýchlosť a kvalitu)
- práca na úkol
- vek min. 18 rokov

- na výberový pohovor budeme pozývať len uchádzačov, ktorí budú spĺňať kritéria
- v prípade spokojnosti oboch strán je možnosť stáleho zamestnania

pošlite nám svoj životopis s motivačným listom a následne starostlivo vyhodnotíme a pozveme najvhodnejších kandidátov na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť a kvalita je pre nás samozrejmosťou aby to uchádzač spĺňal

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.
Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.
V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.
Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.
Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.
Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4540576  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.