Čiperný predavač zábavnej pyrotechniky: decembrová odmena od 1150€+ bonus až do výšky 300€

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
november/december
1 150 EUR/mesiacrobíte podľa nášho starostlivo vypracovaného rozpisu zmien a vaše odmeny za produkciu + sobotné a nedeľné príplatky sa môžu dostať až do výšky 420 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako predajca zábavnej pyrotechniky. Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

Chcete si dobre zarobiť na jednoduchej brigáde? Pridajte sa k tým NAJlepším.

Do našich 140 prevádzok po celom Slovensku hľadáme PREDAVAČOV na mesiace november ,december a časť januára.
Je to zábavná a jednoduchá práca.
Predavačov kompletne zaškolíme do pokladne, predaja a všetkých potrebných vecí k tomu, aby dokázali perfektne predávať.

Výberové konanie budú prebiehať vo vašich mestách cca od 23.11.2023

Nástup: November-December

Práca na smeny.

Podmienka: vek 18 rokov!

NÁPLŇ PRÁCE:
- zabezpečenie bežného chodu prevádzky od jej otvorenia, skontrolovania dodaného a predaného tovaru
- aktívna obsluha zákazníkov
- práca s registračnou pokladňou, terminálom
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- po ukončení predaja odovzdanie tovaru, inventúra

Práca pre firmu s 24 ročnými skúsenosťami
Pracujte u tých najlepších!
Motivujúce platové ohodnotenie paušál + na základe výkonu.
Najlepším ponúkame stálu prácu vo firme!
Zamestnanecká zľava na zábavnú pyrotechniku.
Získaš nenahraditeľné skúsenosti v oblasti pravého aktívneho predaja

ČO SA U NÁS NAUČÍŠ TO V ŽIVOTE ZÚROČÍŠ

Výberové pohovory budú prebiehať v príjemnej a priateľskej atmosfére
O mieste a čase sa dozviete po telefonickom kontakte s naším usmiatym HR tímom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

vek nad 18 rokov kvôli práci na pokladni
Si maximálne zodpovedný a nechýba ti úsmev na tvár? TAK SI TEN KOHO HĽADÁME

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.

Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.

Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4465318  Dátum zverejnenia: 10.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac