Marketingový/á Guru

SPIRIT s.r.o.

Liptovský Hrádok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacmáme firemný odmeňovací systém, ktorý je veľmi spravodlivý a vieme si oceniť každú jednu pozitívnu aktivitu, ktorá prinesie firme ovocie:) Mzda záleží od skúseností kandidáta,KTORÁ SA DOHODNE NA OSOBNOM POHOVORE PRI VÝBORNEJ KÁVIČKE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme VÝNIMOČNÚ osobu, ktorá má rada okolo seba výnimočných kolegov.
Ste kreatívna/y a máte skvelé nápady, ktoré zanechajú aj pozitívne výsledky pre našu firmu?

TAK STE TÁ PRAVÁ OSOBNOSŤ PRE NÁS

Vašou náplňou práce bude:
- vytváranie a realizácia marketingových kampaní
- správa a aktualizácia webu, FB a e-shopu
- príprava a tvorba grafiky na newslatters, FB a e-shopu
- tvorba vizuálu firemných dokumentov a identity
- analyzovanie a príprava správy o výsledkoch práce, návrhy
- príprava, realizácia a vyhodnotenie ankiet a prieskumov
-a ďalšie činnosti, o ktorých sa radi porozprávame pri dobrej káve a v priateľskej atmosfére osobne :)

Miesto výkonu práce je Podtureň - Roveň, Liptovský Hrádok.

• zázemie stabilnej a neustále rastúcej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• možnosť sebarealizácie v oblasti marketingu s vysokými kompetenciami
• veľmi dobrá tímová spolupráca a priama podpora a pomoc majiteľa a najvyššieho vedenia
• dobre prepracovaný adaptačný program
• vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť rastu, neustáleho rozvoja, platového ohodnotenia vrátane zaujímavých projektov
. kariérny a osobnostný rast
. dlhodobá spolupráca
.zamestnanecké zľavy v rámci celého holdingu
.letné a zimné teambuildingy
. firemný telefón,PC
. služobné auto v prípade služobných ciest

Informácie o výberovom konaní

HĽADÁME VÝRAZNÚ OSOBNOSŤ,
ktorá už vo svojej predchádzajúcej činnosti dosiahla veľmi dobré výsledky v oblasti marketingu a zároveň sa neobáva prijať novú výzvu a zodpovednosť v ďalšej expanzii spoločnosti, čomu samozrejme predchádza tvorba vhodných marketingových stratégii a aktivít.
Holding, do ktorého vstupujete, patrí medzi významných hráčov vo svojom segmente, napriek tomu neustále pracuje na vylepšovaní svojho mena u slovenských zákazníkov a partnerov a má ambíciu ešte výraznejšie expandovať. Ako zamestnávateľ poskytuje priestor pre nadaných, samostatných ľudí, ktorí chcú tvoriť a majú ochotu na sebe tvrdo pracovať.

Ak Vás vyššie uvedené oslovilo – pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Marketing - reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- aktívna a flexibilná osobnosť
- analytické myslenie
- schopnosť samostatne a kreatívne uvažovať
- ochotu pracovať aj v teréne
- včasné plnenie zadaných úloh
- odolnosť voči stresu
- prehľad o súčasných marketingových trendoch

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.

Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.

Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4390480  Dátum zverejnenia: 29.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac