Pekár / pekárka

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Termín nástupu
asap
Od 800 EUR/mesiac+ príplatky za prácu cez víkend a sviatok v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi vôňu čerstvo upečeného chleba? Baví Vás príprava slaného alebo sladkého pečiva? Je pečenia Vaša "srdcovka? " Viete pracovať aj cez víkendy a sviatky? Chcete pracovať v novej pekárni, ktorá je súčasťou
ekologického rezortu na úpätí Nízkych Tatier?
A áno, tak hľadáme práve Vás. Šikovného, zodpovedného a samostatného kolegu/kolegyňu, ktorého baví pečenie, má rád výzvy a chce byť
súčasťou nášho tímu.
web: www.demanovarezort.sk

- práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- vďaka dobrým výsledkom možnosť postupu na vyššie pozície
- po osvedčení možnosť dlhodobej spolupráce

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná aj pre absolventov.
Zaškolíme, vysvetlíme, pomôžeme pri zapracovaní.
Ak Vás naša ponuka oslovila, dajte nám o sebe vedieť zaslaním životopisu na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len
uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície.
Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia
Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní
osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v
aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených
v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Slovak Property
Group a.s. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné
na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely
nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch,hotelierstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- časová flexibilita
- ochota prevziať zodpovednosť
- riadiace schopnosti
- samostatnosť a dôslednosť
- poriadkumilovnosť a pracovitosť
- zmysel pre detail a čistotu
- pozitívny prístup k ľudom a tímový duch

Toto bude Vaša náplň práce:
- príprava a pečenie chleba, slaného a sladkého pečiva
- ručné tvarovanie cesta a sádzanie chleba do pece
- obsluha pekárenských strojov
- dokladanie pečiva do predajne
- dodržiavanie HACCP a technologických postupov
- objednávanie a kontrola zásob
- vedenie príslušnej evidencie
- zabezpečenie čistoty prevádzky
- dodržiavanie firemných štandardov

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.

Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.

Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4076011  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac